Kicks / H&M / KappAhl

Thursday, August 13, 2015

               Kui eile jagasin Teiega järjekordse Bodøs käigu riietust, siis täna näitan, mis ma sealt kokku ostsin. Sinna sõites teadsin täpselt, mis poode ma külastada soovin ja need ma ka läbi käia sain. Õnneks jäid kõik ühe kaubanduskeskuse piiresse, ei pidanudki võõras linnas palju ringi seiklema.

Üks kindel soov oli külastada Kicks kosmeetikapoodi. Nende kodulehte www.kicks.no olen juba mõnda aega vahtinud ja nüüd sain võimaluse ka poodi ennast külastada. Kahjuks oli Bodø pood üsna väike, kuid toredad müüjad väitsid, et kõik vajaliku saab kodulehe kaudu ka nende poodi kohapeale tellida. Kuna mina satun sinna ilmselt ikkagi väga harva, siis on mul pigem mõtekas natukene juurde maksta ja oma soovid siia Helnessundi tellida. Tühjade kätega ma poest ikkagi ei lahkunud. Esimeseks ostuks oli Kicks Make Up Portfolio meigipalett, mis sisaldab 64 lauvärvi, 6 kulmuvärvi, 8 huulevärvi, 3 põsepuna jne. Lisaks tegin ka kohe omale liikmekaardi, sest ilmselt saab sellest poest/e-poest üks tihedamini külastatavaid poode. Pärast tunnikest seedimist, läksin uuesti poodi tagasi, sest midagi jäi kripeldama. See midagi oli Anastasia Beverly Hills Brow Wiz kulmupliiats. Läksin ja tõin selle ka ikkagi ära. Peale selle pean ära mainima, et teist korda tagasi minnes oli vahetunud ka müüja ja see neiu nägi nii hea välja, et ma pidin seda talle täitsa ütlema. Nii tore oli kellegi päeva röömsamaks muuta, ta oli nii õnnelik. Tõsiselt, ma ei ole eriline võõrastele komplimentide tegija aga seda neiut võiks vabalt minu girl crushiks nimetada :D

Teine pood, kus natukene oma kukrut kergendasin oli H&M. Võimalik, et ma polekski sinna poodi ise läinud aga pidin natukene oma õe jaoks shoppama ja tema soovid olid just sealt poest. Suured allahindlused mulle meeldivad ja nii skoorisin ma sealt endale kodu/trennipüksid (100 NOK) ja ühe mõnusa pikkade varrukatega triibulise särgi (149 NOK). Tegelikult ka veel ühe ilusa pesu tükikese aga selliseid esemeid ma siin tavaliselt ei jaga.

Teise triibulise t-särgi leidsin ma KappAhl poest. Tanel leidis sealt omale paar mõnusat t-särki ja et poes oli pakkumine "osta kolm, maksa kahe eest", siis kolmanda t-särgi sain mina. Ma ei tea mis triibulise hullus mul viimased paar kuud peal on, just need mulle silma jäävad. 
KappAhl poest leidsin ka pisikesele Aurorale midagi nunsat selga. Aga et see oli kingituseks, siis ma seda Teiega jagada ei saa.

Viimane ost sellel tripil oli täiesti juhuslik leid. Nimelt olen mõelnud, et Eesti minnes tahaksin kindlasti ära proovida seda Bio-Oil õli. Kuna eelmisel Eesti reisil oli väga palju kulutusi, siis jätsin selle ostu hoopis sügiseseks käiguks. Bodøs aga leidsin selle sama õli tavalise toidupoe riiulilt ja vaid 110 NOKi eest. Ma küll ei tea, mis selle hind Eestis on aga siit ma selle nüüd igaljuhul ära ostsin. Sellest õlist kuulete ilmselt tulevikus veel. 
Need asjad minuga koju kaasa sealt tulidki.
Nii mõnigi asi nendest on saanud mulle juba suureks lemmikuks.
Mis täpsemalt, sellest juba mõni teine kord :)

Tänaseks jälle kõik!
Soovin Teile mõnusat õhtut kullakesed!

You Might Also Like

0 kommentaari