Tühjad #9

Wednesday, August 05, 2015

Üle pika pika aja jutustan ma täna jälle mõnest otsa saanud tootest.
Vahe eelmise korraga on jäänud üsna pikaks, sest olen olnud laisk blogija. Olen viimaseid postitusi kirjutades läinud lihtsamat teed pidi ja pole eriti kirjutada viitsinud (süüdi on tegelikult kehva internet). Nüüd aga on meil siin LÕPUKS OMETI hea internetiühendus ja ma saan palju lihtsamini oma postitused Teieni tuua. See tänane Tühjade postitus on järjekorras juba üheksas kord ja ega kümneski enam kaugel pole. Üsna mitu potsikut, mis sellelt pildilt napilt maha jäid, on juba ootamas.
Aga alustan siis pihta!
LÕHN:
Gucci Guilty 50 ml - Lõhn, mis sai ostetud juba umbes 5 aastat tagasi, on viimane minu nn "tilgakollektsioonist". Ülimalt hea lõhn, mis sobib pigem õhtuseks ajaks, kuna on üsna intensiivne. Kindlasti kasutaksin tulevikus seda uuesti.

KEHAHOOLDUS:
Dove Men +Care - Nagu olen varem ka maininud, siis deodorantidest eelistan ma pigem kasutada just meestele mõeldud tooteid. See konkreetne higipulk on väga maheda lõhnaga ja kaitseb higistamise eest väga hästi. Järgmine sarnane on juba kasutusel.

Hugo Boss Boss Perfumed Shower Gel - See kinkekarbist saadud lõhnav pesugeel oli mul kasutusel pigem väikestel reisidel või neil mõnel korral, kui trennis käisin. Hea väike tuub, mida kaasa võtta. Lõhnas nagu sama sarja parfüüm, värskelt. Lõhn jääb ka kehale mõneks ajaks peale, kuid muud lisaväärtust sellel dusigeelil ei olnud.

Oriflame Swedish Spa Exfoliating Massage Bar - Mõnusa lõhnaga rohekas seep, mille sees koorivad tükikesed. Peseb naha väga puhtaks. Minu jaoks isegi liiga puhtaks, sest nahk jääb ebameeldivalt krudisevaks. 

Nurme Seep Pediküüriseep - Minu teine seep juba ja arvan, et suvisel ajal eriti vajalik toode. Kindlasti soovitan paljajalu käijatele, sest peale puhaste jalgade saab ka kerge vaevaga pehmed kannad.

JUUKSEHOOLDUS:
Herra Protect Hair Perfume - Sellest tootest olen ma väga vaimustuses. Ülimalt hea lõhnaga, mis jääb ka juustesse mitmeks päevaks. Lisaks omab väga palju teisi häid omadusi. Lähemalt kirjutasin sellest tootes alles hiljuti, LOE SIIT rohkem.

NÄOHOOLDUS:
Garnier Miracle Skin Cream tester - toode, mille testrit ma isegi lõpuni ei kasutanud. Minu jaoks oli see väga kehva toode. Testri proovimisest saad lugeda SIIT.

You Might Also Like

0 kommentaari