OOTD #106 20.07.2015

Thursday, August 13, 2015

Käes on jälle aeg üheks outfiti postituseks.
     Sellel üsna hallil päeval käisime me Taneliga koos Bodos dokumente korda ajamas. Minul oli vaja ära käia Norra politseis, et saada kätte luba siin töötamiseks. Tanelil aga alles kogu protsess algas. Kõigepealt tuleb saada ajutine isikukood ehk D-number ja maksukaart. Kui need käes, siis saab minna panka, et seal konto avada. Pärast mõnda aega Norras olekut, tuleks ära käia ka politseis, et sealt luba saada. Ilma selleta saab siin töötada vaid kolm kuud. Minul on see asi nüüd lõpuks korras aga Tanelil tuleb see käik veel ette võtta. Pärast poolt aastat Norras töötamist saab hakata taotlema püsivat isikukoodi. Kui see ka käes, siis on juba kõik palju lihtsam.
Tagasi meie seekordse käigu juurde....
Muidugi kasutasin Bodosse sõitu ära ka väikeseks shopinguks. Sellest, mida sealt kokku ostsin kirjutan juba varsti, täna aga outfiti juurde.
    Teel tagasi tegime Fauskes peatuse, et kaasa ostetud Subway võikud ära süüa. Seljataga oli pikk söömata päev ja ees pikk sõit koju tagasi. Leidsimegi siis ilusa koha peatuseks ja mina sain mõne poose ka pildile jäädvustatud :) Ikka ainult selleks, et seda täna Teiega jagada!
Jakk- SheInside
Teksad- Kalevi Kirbuturg 
Pluus- E5P
Tennised- Poolast tellitud
Piisavalt viisakas, et asjatoimetusi ajada ja samas ka piisavalt mugav, et pool päeva autos veeta, shopingust rääkimata :D
Või mis Teie arvate?

You Might Also Like

0 kommentaari