Dove Summer Glow

Saturday, August 29, 2015

           Kas mäletate veel, et kui juuni kuus Eestis käisin, siis soetasin omale selle Dove Summer Glow tooniva kehakreemi? Igatahes selle ma sealt kaasa tõin ja nüüd lõpuks ka esimest korda ära proovinud olen. Täna ma sellest tootest siis natukene kirjutangi.

Olen üsna heleda nahaga siia ilma loodud ja et sel suvel erilist päikese poolt jumekamaks saamise lootust polnud, siis pidin pöörduma tagasi toonivate kreemide poole. Olen kunagi isegi spraypäevituse peale mõelnud aga siis on see ka kirjuks jäämise hirmu taha jäänud. Äkki pärast ei tule korralikult maha jne. Kuhu ma siis niimoodi lähen! Sellepärast olengi pigem kreemide poole hoidnud. Mitte et nendega paremad tulemused oleksid, vaid pigem et neid on ehk lihtsam lapiliseks jäädes sooja dusi all maha küürida :) Ja kulutatud rahast ka siis vähem kahju. Igaljuhul ostsin selle kreemi siis järjekordses lootuses natukenegi pruunimaks saada.
Miks just Dove Summer Glow? Sellepärast, et Dove tooted on mulle varem hästi sobinud ja nende hind on samuti üsna hea. 
Kui kreemitamise otsus peale tuli, siis võtsin seda ette ikka üsna hoolikalt. Oma arust!
Käisin dusi all, koorisin naha hoolikalt ära ja lasin kehal jahutuda. Ja hakkasin siis kreemitama. Keskendusin ainult kätele/jalgadele, sest muu keha nagunii riiete alt välja ei paista :) Ühesõnaga olin laisk ja ei viitsinud kogu kehaga kohe mõllama hakata.
Tavaliselt kreemitan ma ennast just õhtuti, napilt enne magama minekut. Seda sellepärast, et enamus kreemid ei imendu minu naha sisse nii kiiresti, et saaks kohe riidesse panna. Seekord aga võtsin kreemitamise ette paar tundi enne teki alla pugemist. Noh, et siis oleks kreemil imendumiseks rohkem aega, enne kui selle linade vahele määrin.
Kreemi peale kandmisel üritasin olla hoolikas, et kindlasti laiguline ei jääks. Pärast pesin isegi käed ära. Eriti paksu kihti ma ka peale ei määrinud, sest esimene kord ei tea ju kunagi mis tulemus võib jääda. Hiljem saab juba targem olla. Nahk jäi kreemist kleepuv ja kergelt haisev. Muidugi ei haisenud see nii tugevalt nagu vanasti isepruunistavad kreemid, kuid mind häiris see natukene ikkagi. Aga et ilu nõuab ohvreid, siis vaatasin sellest miinusest mööda!
Järgmine päev riidesse pannes märkasin käte/jalgade kerget tooni muutust küll. Ei midagi trastilist ja olin tulemusega üsna rahul. Siis aga..... Keset päeva kuuma päikese käes avastasin kuidas mu nahk sädeles. Seda "lisaväärtust" ma kreemi ostes tähele ei pannud (no kui see +SOFT SHIMMER välja arvata). Ma ei oleks uskunud, et soft shimmer nii palju sädeleb. Ja teine asi mis ma veel keset päeva järsku avastasin.... parema käe tagumist külge mööda jooksis alla ikka väga tugev rant! Oma arust ma kreemitasin väga korralikult aga ilmselt siis selili magades suutsin kreemi käe pealt ikka linadesse nühkida. Muidu polekski sellest ehk midagi hullu olnud aga et just see päev olime tavapärasest suurema rahva sees (Leinesfjordi kooli esimese koolipäeva aktusel), siis oli natukene piinlik küll.

Minu soovitused peale esimest kasutuskorda selle kergelt isepruunistava kehakreemi kasutamiseks :
*Kindlasti näe enne kreemitamist naha ettevalmistamisega vaeva
*Kreemi peale kandmisega ole ERITI hoolikas
*Kindlasti pese pärast hoolikalt käed (just sõrmede vahed)
*Lase kreemil korralikult naha sisse imenduda
*Nüüd oota veel üks tunnike, enne kui teki alla poed :)
*Ole valmis sillrdavaks kehaks, eriti päikese käes
*Ole valmis ka kuskilt ikka mõni triip või laik leidma.

Tegelikult ei ole see nii hull midagi! Lihtsalt tuleb olla hoolikas ja mitte väga palju kreemi korraga peale määrida. Alati saab kiht kihi järgi tumedust juurde lisada.

Et meil on selleks aastaks lühikeste riiete kandmise aeg läbi, siis ilmselt ma rohkem selle kreemiga mõllata ei viitsi. Panen kreemi tagasi varude kasti järgmist hooaega ootama. Siis võtan selle kindlasti uuesti kasutusse ja proovin uuesti, ilmselt ka pikemalt, kui vaid ühe korra :)

You Might Also Like

0 kommentaari