Norra stiili ja natukene muudki

Thursday, July 30, 2015

Tere jälle kullakesed! Pole mõnda aega näinud :( 
Kuidas Teil läheb?

Minul on täna hea päev, sest minuni jõudis väga kaua aega oodatud pakk. Pakk, mis pidi jõudma 3-7 päevaga võttis oodatust mitu nädalat kauem aega. Lõpuks see nüüd mu käte vahel on ja ma olen super õnnelik :D   Paki sisust kirjutan aga mõni teine kord, sest täna on järg teiste asjade käes.
Täna näitan hoopis neid uusi asju, mis ma siit Norrast skoorisin.

Käisime mõnda aega tagasi jälle meie kohalikus kaltsukas. Otsisime oma poe proovikabiinile kardinaid ja loomulikult sain endale ka midagi.
Need lillad Crocsitaolised papud maksid vaid 35 NOKi (umbes 4 eurot) ja olid veel täiesti uued. Ideaalsed tööl jalga susata. Peale selle näevad minu arust ka väga ilusad välja :)

Kiire käik järgmise küla toidupoodi ja minu ostukorvi maandusid seal ka kaks ilusaks saamise toodet. Maybelline Color Drama huulepliiats/pulk on super ilusa värviga (150 Fuchia Desire) ja peale selle ka matt. Mulle väga meeldivad matid huuletooted.
 Teine toode, mis ma kaasa haarasin oli Sunsilk Dry Shampoo. Seni olen vaid proovinud Batiste kuivshampoone ja eriti vaimustuses ma neist olnud ei ole. Kuna olen üsna laisk juuste pesija (no tegelikult kuidas võtta, harva pesemine on ju tegelikult juustele hea) siis tahtsin mõne teise firma kuivshampooni veel proovida. Selle väikse pudeli hind oli umbes 50 NOKi (umbes 6 eurot).

Siin Norras (nagu Eestiski) on väga palju kasutusel münte. Selleks, et need igalpool taskutes ei vedeleks, vajasin ma rahakassat. Kahjuks siinkandis sellist asja niisama lihtsalt ei leia, kui üks eriti suur (ja väga armas) põssa välja arvata. Nii suure jaoks mul ruumi kahjuks pole ja nii pidin leppima muuks otstarbeks mõeldud asjaga. Hõbedase vaasi leidsin ma meie kohalikust bensiinijaamast. Seal müüakse peale bensiini igast muud kraami ka. Isegi kodu sisustamiseks natukese asju. Pärast ostu tulin õnnelikult koju ja seal õeldi mulle kohe, et sinna vaasi ei mahu peale üheste muud midagi, teised mündid on kõik suuremad. Mis siis ikka, panen sinna sisse siis ainult üheseid. Igatahes vaasi hinnaks oli 50 NOKi (umbes 6 eurot).
Et sellised ostud siis seekord.
Nüüd aga lähen koju oma tänase paki sisu imetlema :D
Sau pakaa!

You Might Also Like

0 kommentaari