Angry Bird ja muud jutud

Friday, July 24, 2015

          Mõned nädalad tagasi käisime me koos ülemusega ühte meile kuuluvat paati teisest sadamast ära toomas. Tegelikult üritas Sepp (minu õemees) seda juba kaks päeva varem ära tuua, aga et see siis ei õnnestunud, pidid nad teise autoga uuesti proovima. Ega see muidu nii suur asi polekski olnud aga et Sepp kaks päeva vaid ühest sealsest väga kurjast linnust rääkis, siis läksin koos kaameraga väikesele väljasõidule kaasa.
Lind oli tõesti kuri. Seda ka asja pärast. Tema pesa oli täpselt meie paadi kõrval kai peal ja loomulikult kaitses ta seda kõigest väest. Nimetasime selle linnu siis Angry Bird'iks :) Sel ajal kui teised paadiga ukerdasid, tegime meie Liisuga Nordfoldi sadamas pilte. Neid pilte te täna siin näetegi.
Muide minu uus ülemus on üks igati muhe mees. Halli peaga vana tatsab ringi iga päev hommikul seitsmest kuni hiliste tundideni. Teeb kõike vajadusel ka ise (koristab tube, rassib paatidega, suhtleb klientidega jne) ja on sealjuures alati ka telefoni otsas. Tal see heliseb ikka vahet pidamata. Teeb alati kõikidest asjadest pilte ja saadab neid siis oma tütrele ja naisele. Ta kinnitab täielikult ütlust "Naine on mehe kael". Temal on neid kaelasid lausa kaks :)

You Might Also Like

0 kommentaari