OOTD #104 19.06.2015

Monday, July 20, 2015

                      No nii.... Jälle on üks töökas nädal läbi ja suuresti tänu sellele pole ma ka eriti palju aega saanud blogi jaoks. Kuid peamine põhjus on ehk pigem selles, et alates esmaspäevast ei ole ma siin enam üksi (koos õe ja õemehega), minu kallis T on nüüd ka lõpuks siin. Mul on nii hea meel! Selle esimese ja suve kõige töisema nädala on ta ilusti üle elanud ja ei tahagi juba koju tagasi :) Pigem on ta uuest elust ja kohast vaimustuses ning juba esimesel õhtul sattusin ma tänu temale esimest korda matkama. Selle kohta on mul natukene pildimaterjali ka aga need toon Teieni mõni teine kord.

       Sellest nädalast natukene veel.... Peale kokkamise sai T kahel õhtul ka baarmani ametit kõvasti harjutada. Nimelt oli meil sel nädalal pubi kaks õhtut lahti ja kui reede õhtu oli talle paras sisseelamise õhtu, siis laupäeva öösel saime me ikka päris korralikku trammi. Minu ajal oli see kõige töisem pubi. Kaks tundi oli järjekord koguaeg leti ees. Siin tavaliselt sellist asja ei juhtu. Töö oli meil leti taga üsna hästi ära jaotatud ja poole öö pealt tuli meile ka "jõhvikas" appi :) Kui selliseid pubiõhtuid tihedamini oleks, siis võiks ainult sellestki ära elada. Aga vist igav hakkaks :D

Aga olgu.... Vabandused blogimise pausi pärast on edastatud ja nüüd siis tänase teema juurde.
Ega tegelikult mul täna palju midagi öelda ei olegi. Jagan pigem oma viimaseid Eesti reisiga seotud pilte ja neid ka outfiti näol.

Seda täpilist kleiti olen ma vaid korra varem kanda saanud ja see oli ühel väga väga tähtsal sündmusel. Siis mul oma väljanägemisest pilte teha ei õnnestunud ja mäletan, et lubasin kunagi hiljem uuesti proovida. Nüüd juunis oligi jälle üks sellistest sündmustest toimumas, kus oma imeilusat täppidega kleiti kanda sain. See ei ole just selline igapäevane kleit, mida lihtsalt asjatoimetamisteks selga tõmmata.
Kleit ise pärineb Ülemiste keskuses ühest täiesti suvalisest poest, mille nime ma isegi ei mäleta. Kui ma seda kleiti vaateaknal märganud poleks, siis ma sinna niisama sisse poleks ilmselt läinudki. Esimene kord ei leidnud ma sealt poest muud ilusat mitte midagi, isegi kleidi küljest hinda mitte. Ja et müüjat ka kohe vaba ei olnud, lubasin endale, et kui rohkem aega on, siis tulen uuesti vaatama. Vahele tuli lausa paar kuud, kui lõpuks uuesti uudistama läksin. Ja siis oligi pulmade jaoks kleiti vaja. Nüüd nägin ka kleidi hinda ja olin väga meeldivalt üllatunud. Täishind oli sel 78 eurot aga et juhtus olema allahindluste aeg, siis järele jäänud kaks kleiti olid 25 euro peale hinnatud. Üks neist oli ka täpselt minu suurus. Millegi pärast ma seda ikkagi kohe ära ei ostnud, olgugi, et pulm oli juba järgmine päev.
Õhtu otsa kahetsemist viis selleni, et hommikul olime esimesed kliendid poe ukse taga. Kiirelt proovisin seda selga, jooksuga kassasse ja minu omaks see täpiline kleit saigi.
Kleit- Ülemiste keskus
Kingad- Weekend Jalatsipood
Mantel- BruktButikk
Selline pikk jutt sai täna ühe kleidi kohta!
Uuel nädalal proovin rohkem aega kirjutamise jaoks leida ja
ärge siis unustage ka DOVE kingiloosist osa võtta!

Tänaseks mõnusat ööd kullakesed!

You Might Also Like

0 kommentaari