Maybelline Lash Sensational

Saturday, July 25, 2015

              Täna jutustan ma vahelduseks jälle ühest tootest, mille juba mõnda aega tagasi katsetamiseks soetasin. Tegemist on populaarseks saanud Maybelline Lash Sensational ripsmetuśiga ja minu esimesest muljest täna lugeda saategi.

Ma ei ole kunagi eriti vaimustuses olnud kummiharjastega ripsmetusidest.
Siis aga hakkas see Maybelline ripsmetuss nii palju kiitusi saama ja ma lõpuks lihtsalt langesin selle reklaami ohvriks. Tahtsin ise ka järgi proovida. Ostsin selle aasta alguses Selverist, siis kui pakkumise hind oli 10 eurot. 
Esimene kord kasutama hakates koolutasin ma vanast harjumusest oma ripsmed ikka ära. Tänu sellele ma erilist lubatud koolutavat efekti kohe ei märganud. Ütlen siia veel nii palju, et koolutav toime ei ilmnenud ka järgmistel kordadel, siis kui ripsmekoolutajat ei kasutanud.
Kandsin ühe kihi tušši ripsmetele harja kitsama poolega. Ripsmed jäid väga klompi. Teise kihi kandsin kiirelt peale, seekord suurema harjase poolega. Kiirelt sellepärast, et klompis ripsmed kokku ei kuivaks. Püüdsin neid niimoodi üksteisest natukenegi eraldada. Eriti hästi see ei õnnestunud ja lõpuks võtsin ripsmeharja appi. See kohutav klomp on minu arust väga väga suur miinus. Eks see liigne tuśi kogus tulla ka sellest, et toodet on tuubis väga palju (nagu ikka uued ripsmetuśid kipuvad olema) ja harjasele jääb liiga palju värvi.
Plussiks aga toon selle, et ripsmetušš ei pudenenud terve päeva jooksul. Tegelikult ka kogu öö jooksul, sest käisin sel õhtul veel väljas ja meigi eemaldasin alles öösel koju jõudes. Et tavaliselt eemaldan ma silmameigi mitsellaarveega, siis tegin seda ka seekord. Ripsmetušš ei tahtnud kohe mitte kuidagi maha tulla. Lõpuks nühkisin oma silmi üsna tugevalt. Tasapisi maha tulles oli kogu silmade ümbrus väikseid tušši tükikesi täis. 
Kokkuvõtvalt ma esimesest korrast vaimustusse ei sattunud, pigem leidsin väga palju miinuseid. Sellest hoolimata annan tootele veel võimalusi, et siis lõplikult otsustada, kas meeldib või mitte. 

You Might Also Like

6 kommentaari

 1. Ma hetkel täiesti vihkan neid Maybelline tušše! :D Kõigil on just nimelt sama jama-tušši tuleb liiga palju ja kleebib ripsmed kohutavalt kokku. Hetkel kasutan Rocket`i nimelist ja loodan ka, et kuivab ära ja muutub normaalsemaks. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vot ongi väga paljude tušide viga see, et alguses jääb liiga palju värvi harjale. Vanasti isegi kasutasin lihtsalt tühjaks saanud ripsmetuši harja uue tuši kasutamisel. Nüüd aga leidsin omale nii hea lemmiku, et enam ei viitsi kahe harjaga mõllata :)

   Delete
 2. Minul on kõige parem kogemus L'Oreali ripsmetuššidega, kuid aja jooksul olen prooinud ka erinevaid Maybelline'i omasid. Nüüd küll on pikem vahe sisse jäänud. Tahtsin poest sedasama tušši osta, kuid nüüd jätan vahele. Ootan midagi põnevat L'Orealilt, ja nagu ikka soodushinnaga. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No mina tõesti ei soovita seda ripsmetuši aga loomulikult on inimesi erinevaid. Nagu näha siis väga paljudele teistele see tušš jälle sobib.

   Delete
 3. Anna uus võimalus. Muidugi enda käest tean, et kõigile kõik ei sobigi, aga tegin ka ise just selle kohta piltidega arvustuse. Maha saamine on jah kõige jubedam asi selle toote juures (aga sooja veega tuleb lihtsalt). Samas saan ma umbes 10 tõmmet ühele silmale teha ja ei ütleks, et tükki tõmbab. Mida tühjemaks saab seda paremaks enamus ripsmetušše muutuvad (ei jää tõestie nii palju toodet harjale).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vb tõesti peaks uuesti proovima. Aga arvan, et kasutan siis pigem mingi muu ripsmetuši harja.
   Ja lähen nüüd Sinu postitust lugema :)

   Delete