Lóreal Age Perfect Extraordinary Oil-Cream

Thursday, July 23, 2015

Üle kahe kuu tagasi vajasin ma hädasti uut näokreemi.
Mu näonahk oli väga kohutavas seisus ja siis ei aidanud ka muidu mu suured lemmikud.
Otsustasin proovida seda sama L'oréali näokreemi, mille testrit ma alles hiljuti katsetanud olin ( LOE SIIT ). Läks aga natukene teisiti ja minu ostukorvi sattus kogemata hoopis see L'oréal Age Perfect Extraordinary Oil-Cream.
Tänaseks on see kreem nüüd otsas ja oma muljed ma nüüd Teieni toongi.
Hind: Jääb umbes 12-15 euro kanti.

Pakend: 50 ml keeratava kaanega kreemipurk näeb välja üsna samasugune nagu teisedki sama firma viimase aja näokreemid. Kui tavaliselt on vähemalt eri sarjad eri toonidega, siis see Age Perfect sari on kahjuks liiga sarnane Nutri Gold sarjaga. Kahjuks sellepärast, et tegelikult plaanisin ma osta just Nutri Gold'i näokreemi ja ei osanud eri nimele tähelepanu pööratagi. Nüüd olen targem ja vaatan väga hoolega ka toodete nimesid, mitte ainult välimust.

Lõhn: Üsna tugeva lõhnaga, mis õnneks nahal kaob kiirelt.

Kontsistents: Kergelt kreemika tooniga ja keskmise paksusega. Näpuga topsi rünnates jääb ilusti sõrme peale, ei pea tugevalt kaevama.

Tulemus: Kasutasin kreemi üle kahe kuu ja selle aja jooksul olin olnud kreemist nii vaimustuses kui ka vihanud seda. Vihanud sellepärast, et vahel kippus näonahk pärast kreemitamist väga tugevalt kipitama, mõnikord lausa tulitama. Teinekord aga sobis mu nahale ideaalselt ilma igasugu ärrituseta. Nahka niisutas ülimalt hästi iga kord ja lisaks jättis nahale ka kerge sillerdava kuma. Saa siis aru kas meeldib või mitte. Kohati oleks nagu liiga vänge aga nahk on väga mõnusalt niisutatud ja pehme. 

Hinnang: Kuna näonahk on pärast kahte kuud kasutamist väga heas korras, siis kipun seda Age Perfect Extraordinery Oil-Creami hindama kõvasti üle keskmise. Samas toob jälle mõne miinuse kreemi tugev lõhn, "näppupidi topsi" kreemitops ja ka vahelduva eduga kipitav/tulitav näonahk.
Hindeks tubli 7/10st.

You Might Also Like

4 kommentaari

 1. Kasutan Nutri Gold'i kreemi, mis siis samasuguses pakendis, nagu mainisid. :)
  Mina näiteks panen vatipadjaga kreemi näole, sest üritan vältida kätega näo katsumist. Nii kasutan vähem kreemi ning on endal mugavam ka. :)

  http://mareede.weebly.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Väga hea nipp ju!
   Proovisin kohe täna õhtul järgi ja tõesti mõnus.
   Aga kas kreemi niimoodi raisku ei lähe? Imendub see ju ka vatipadja sisse.
   Kuid meeldib see, et ka käed jäävad kreemist puhtsaks.

   Delete
  2. Ei ole ausalt öeldes tähele pannud et läheks raisku. Kui kreemi vatipadjale panen, siis teen näole niiöelda "tupsud" ja siis hakkan seda laiali hõõruma. Ma kätega võtan alati ülearu, see on nagu loodusseadus! :D

   Delete
  3. Kusjuures olen nüüd sinu nippi mõned korrad katsetanud ja mulle väga meeldib see! :)
   Tänan!

   Delete