Herra Hair Parfume

Monday, July 06, 2015

        Juba nii mõnedki kuud on Eestis olnud müügil Herra Hair Parfume. Mina ostsin selle toote endale prooviks kuskil märtsis ja olgugi et olen püüdnud seda toodet väga kokkuhoidlikult kasutada, on see siiski nüüd otsas. Tegelikult olen isegi pikalt välja venitanud, sest minu väike pudelike sisaldas ainult 10 ml toodet. I.L.U. poodides on saadaval ka suurem, 50 ml pudel, kuid esimese hooga ei julgenud suuremat osta. Täna kirjutangi Teile oma muljeid Herra Hair Parfume kohta.

Hind: Minu pisike taastäidetav ja perfektselt käekotti mahtuv pudelike maksis märtsis umbes 10 eurot. Suurema hind oli umbes 35.-
Pakend: Nagu juba mainisin, siis väike pudel mahub hästi ära nii käekotti, kui ka kosmeetikakotti. Kuldse korgiga pudelikesel on keeratav pihustiga kork, tänu millele on võimalik pudelit uuesti täita. Näiteks kui meigilaual seisab 50 ml pudel, siis väike sobib ideaalselt kaasas kandmiseks.
Koostis: Päevalilleseemne ekstrakt, glütseriin, oliivilehe ekstrakt.

Mida lubab: Herra paneb juuksed hästi lõhnama ja on suurepärane juuste niisutaja. Tugevdab juuksestruktuuri, kaitseb UV kiirguse eest ja hoiab ära juuksevärvi enneaegse tuhmumise.

Lõhn: Lõhnaaineteks on Itaalia bergamot, kesköö orhidee, roos, valge jasmiin, mimoos, helitroop, liilia, vanilje ja muskus. Mina olen sellest lõhnast täiesti sõltuvuses. Nuusutaksin oma juukseid igal võimalikul hetkel, kui keegi mind vaid imelikult ei vaataks :) See lõhn on lihtsalt SUPER HEA!

Konsistents: Pihustist tuleb korraga piisav kogus udupeent parfüümi. Pudelis tundub olevat vedel kui vesi.

Tulemus: Kui muidu soovitatakse Hair Parfume juustesse pihustada 2-3 korda korraga ja kuni 4 korda päevas, siis mina nii palju toodet raisata ei raatsinud. Pihustasin korra siis kui meelde tuli (harilikult hommikuti) ja pärast seda tundsin oma lõhnavaid juukseid terve päeva ja kauemgi. Tavaliselt püsis lõhn juustes kuni järgmise pesuni (3-4 päeva kindlasti).
 Juuste niisutamise kohta ma nii palju sõna võtta ei oska, sest minu tähelepanu läks kõik lõhnale. Samas aga peanahale kõõma ei tekitanud ja värskustunnet andis küll kõvasti.
Hinnang: Kindlasti annan sellele tootele 10 punkti 10st. Olen tõesti suur fänn ja juba kahetsen, et Eestist tulles uut ja suuremat pudelit kaasa ei ostnud. Kasutaksin seda ka ilma heade omadusteta ainuüksi lõhna pärast!

PS! Osa infost pärineb I.L.U. kodulehelt SIIT

You Might Also Like

0 kommentaari