Tühjad #8

Monday, June 15, 2015

Käes on aeg järjekordsete tühjaks saanud topsikute käes.
Tegelikult said kõik need tooted otsa juba vähemalt kuu tagasi. Aga et olen vahepeal üsna laisk blogija olnud, siis pole mul selle postituse kirjutamiseks eriti tuju tulnud. Nüüd aga on viimasest Tühjade postitusest LIIGA palju aega möödas ja ma lihtsalt pean ennast kokku võtma ning selle Teieni tooma.
Palju asju seekord ei ole ja mõnest tootest olen ka varem juttu teinud.
NÄGU:
Garnier Micellar Cleansing Water all in 1 on minu kindel lemmik. Kui sama head toodet pakub ka L'oreal, siis Garneri oma jääb kõvasti peale oma suuruse ja hinna suhte tõttu. Olen sellest ka varem kirjutanud, seda saad lugeda SIIT.
Madara Daily Defence on eriti vajalik kreem talvisel ajal. Kreem on paks ja raske, mina kasutasin talvel seda üsna usinalt just näokreemina. Kevade poole pigem öökreemina. Päevasel ajal niisutasin sellega vahest ka kuivemaid kohti nahal, nt ninaalune. Hea suurusega (60ml) tuub ja eriti hea selletõttu, et ei pea näppupidi kreemitopsi ründama. 
Decleor Harmonie Calm silmageeli olen ka varem kasutanud ja arvasin, et olen sellest kindlasti juba kirjutanud. Täna seda postitust otsides pidin aga tõdema, et ma ei olegi seda teinud. Proovin nüüd seda siiski teha. Geel sobiks hästi kasutada suvisel ajal, kui seda öösiti külmikus hoida. Hommikul hea värskendav silmade alla kanda. Talviseks perioodiks tahaks natukene kreemisemat toodet. Siiski väga mõnus toode ja jätkus ka üsna pikaks ajaks, olgugi, et kasutasin seda kaks korda päevas. 
KEHA:
Alessandro Christmas Time kätekreem on täielik jõulu toode. Lõhnab nagu piparkoogid. Minule jätkus sellest detsembri algusest siiani (peaagu 6 kuud). Kreem ise on üsna hea ja piisavalt niisutav. Olen Alessandro jõulukreeme kasutanud juba kaks aastat ja kindlasti tahan proovida ka selle aasta jõuludeks välja tulevat kätekreemi.
LÕHN:
Gucci Flora 50 ml lõhn on jälle üks lõpuni kasutamata pudel, mis kapis seisis. Seisis see aga sellepärast, et ma lihtsalt ei raatsinud seda tilka ära kasutada. Tahtsin jätta pigem olulisteks sündmusteks. Aga kuna Eestist ära kolimine tuli peale, siis otsustasin selle enne ikka tilgatuks kasutada. Kindlasti ostan seda lõhna tulevikus veel.

Selline saigi minu Tühjade postitus numbriga 8.
Juba on mul paar otsa saanud toodet järgmiseks korraks ootamas ja luban, et seekord nii pikka vahet ei jää.
Homme jälle aga üks pildipostitus ja siis ongi käes aeg mõneks päevaks Eestisse sõita. Seal on ees üsna tihe graafik ja põhisündmuseks saab reedel olema C ja C põhikooli lõpetamine. Loodan väga, et sel päeval vihma ei saja, kuigi praeguste prognooside järgi sajab kogu minu Eestis olemise aja. Nii palju siis suvest minu jaoks :( 

You Might Also Like

0 kommentaari