Eestis käigu põhjus ehk C & C lõpetamine

Thursday, June 25, 2015

             No nii... Olen nüüd juba paar päeva Norras tagasi olnud ning mõned päevad ka reisist toibuda saanud. Käes aeg hakata tegelema piltide ja blogiga.
Tänaseks olen ma suutnud ära sorteerida kõik pildid, mis reisi jooksul tehtud sai. Õnneks neid palju ei olnud, vaid tähtsal päeval kasutasin kaamerat üsna usinalt. Põhiliselt nende piltidega vaeva nägema pidingi. Ikka on vaja ju parimad välja sorteerida ja neid natukene töödelda. Rääkimata sellest, et ka teised juba ootavad, et pilte näha.

Põhjus, miks ma Eestis üldse käisin oli minu kallikeste C ja C põhikooli lõpetamine. Selleks ürituseks valmistusime me (jah, ka mina!) tegelikult juba mitu kuud. Kleite hakkasime tüdrukutele otsima juba aprilli algusest ja viimased ostud said tehtud vaid päev enne lõpetamist.

Päeva alustasime varakult. Selleks, et jõuda keskpäevaks koolimajja aktusele, hakkasime juba poole kaheksast liikuma juuksurisse. Pärast soenguid tegin seal samas mõlemale kerge meigi ning riietumine/sättimine võis alata. Oi see oli keeruline hommik!
Täna toongi Teieni pildipostituse sellest hommikust.
Olen nii uhke oma kahe kaunitari üle.
Mu beebidest on sirgunud tõelised preilid :D

You Might Also Like

2 kommentaari

 1. ega sitast sai ei tee

  ReplyDelete
  Replies
  1. :) Ei teagi kohe kuidas sellele kommentaarile vastata :D
   Ma tänan, ilmselt!

   Delete