OOTD #101 04.06.2015

Sunday, June 28, 2015

Tänases postituses lähen tagasi tavapärase elu juurde.
Siin Norras olles ma ennast väga tihti lille ei löö. Muidugi tunnen vahel väga puudust kleitide kandmisest ja värvilisest huulepulgast, aga mis seal ikka. Siin pole see kleidi kandmine lihtsalt väga praktiline. Kuhu ma selle tuulega siin mägede vahele seiklema ikka lähen!
Värvilist huulepulka pole ka mõtet vaid toidupoes käimiseks kasutada. Pigem vaadataks mind seal vähe kahtlaselt. Õnneks on mul korra nädalas see huulevärvi kasutamise võimalus ikka olemas, siis kui baaritööd teha saan. Seal saan ka vähe rohkem meiki näkku lükata, ilma ennast liialt ebamugavalt tundmata. Nii mu meigivarud seisavadki põhilise aja niisama kapi peal/kohvris.
Igapäevasteks kaaslasteks on nüüd saanud teksad. No tegelikult on mu põhiliseks igapäevaseks riietuseks tööriided aga vahel ikka juhtub, et saan oma riideid ka kanda :) Siis kui kuskile minna vaja on. Täna üks selline ringisõitmise outfit ongi. Täiesti tavaline ja mugav autoga liikumiseks.

Tagi- Basaar äpi kaudu
Teksad- Balti jaama kaltsukas
Kampsun- Norrast
Sall- H&M
Tennised- Poolast
Ja on küll jah pea kuu aega tagasi tehtud pildid, kuid ilm on siin meil ikka veel suht samasugune, tuuline ja jahe. Võiksin vabalt seda sama komplekti ka täna kanda :) 

You Might Also Like

0 kommentaari