L'oréal

Saturday, May 23, 2015

                Alustuseks vabandan pika pausi pärast blogis. On olnud natukene hullumeelne nädal, kuid nüüd lõpuks hakkab asi rahunema ja võtsin ennast uuesti kokku, et natukene jälle kirjutada. Kõigest toimuvast plaanin kirjutada juba üsna varsti aga täna veel natukene teistel teemadel.

Kui alustasin oma teekonda Eestist Norrasse, siis esimene sõit oli meil Tallinnast Helsingisse laevaga. Loomulikult oli minul vaja seal ka poodi minna, et mõni viimane ost sooritada. Ei tea, kas tahtsin ennast millegi veel premeerida või tahtsin lihtsalt endale midagi ilusat lubada, sest kes teab, millal midagi jälle osta saan. Igal juhul ostsin siis kaks erinevat L'oreali toodet ja täna neid Teile ka lõpuks näitan.
Kuigi lubasin alles hiljuti ühes postituses, et mu käsi ei tõuse enam teiste näokreemide ja õlide järgi, siis pean nüüd oma sõnu sööma. Nimelt oli mu näonahk viimastel Eestis olevatel nädalatel järjest aina hullemasse olukorda liikumas ( ilmselt tuli see stressist ja paljudest muudest veidratest põhjustest) ja kahjuks enam ei piisanud õlist, mida alles hiljuti suure hurraaga kiitsin (tegelikult kiidan senini! ). Nii hakkasingi otsima lisaks veel ka kreemi, millega näonahk natukene ehk rohkem harjunud oli. Otsustasin siis seda L'oreali Age Perfect Extraordinary oil-cream proovida. Oma arust ostsin küll selle sama kreemi, mille testrit ma märtsi alguses proovisin, kuid praegu seda postitust uuesti üle vaadates selgub, et ostsin vale toote. Noh jah... Mis siis ikka. Tulevikus kirjutan ka ilmselt sellest kreemist natukene lähemalt.
Teine toode, mille endale valisin oli Color Riche Matte huulepulk toonis 131 ehk Mistinguette. See super ilusa kergelt oranzika alatooniga värv oli just see, mis mul veel puudus. Olen hakanud viimasel ajal eriti armastama matte huulevärve ja see värv on täpselt ideaalne.
Siiani ongi olnud nii, et need kaks toodet on olnud minu viimased ilutooted, mille viimase kuu jooksul soetanud olen. Minu puhul on see üsna haruldane! Samas ei tunne ma ka mitte millestki puudust, kui välja arvata ühed meigipintslid, mille järgmine kuu plaanin kindlasti ära tellida. Kui tulebki millegi uue toote isu peale, siis püüan vaadata oma voodi all olevaid kaste, mis on igasugu kreeme ja kosmeetikat täis. Nagu shoppaks oma enda asjades :) 
Õnneks ei ole siin Helnessundis kuskilt midagi uut osta ka.
Nagunii peangi oma kogunenud varusid lõpuks kasutama hakkama!

You Might Also Like

0 kommentaari