Garnier / Manhattan / Dove / Ibero / Philips / Alessandro / Goldwell jne

Sunday, May 10, 2015

         
                Enne kui hakkan Norra piltidega pommitama, kirjutan vahelduseks hoopis neist asjadest, mis enne reisi kaasa ostsin. 
Varusin kaasa igasugu võimalikke tooteid, mida arvasin vaja minevat. Ja kuna külas pidi olema vaid üks väike poeke, siis mine tea mis valikut seal üldse on. Peale selle olen ma väga oma harjumustes kinni ja tahtsin endale natukene sisseelamise aega anda, enne kui hakkan uurima, mis tooted siin müügil on.
Kõik asjad/tooted pärinevad erinevatest suurematest toidupoodidest (Rimi, Selver, Maksimarket) välja arvatud paar asja. Neist igaühest aga teen juttu eraldi. 
Juba mitu kuud ajasin taga seda "õiget" Garnieri mitsellaarvett. Alles hiljuti ostsin proovimiseks hoopis rohelise korgiga puhastusvee ja selle esimesest muljest kirjutasin ma SIIN. Kuigi mulle sobis ka see roheline, siis eelistan siiski roosa korgiga. Lõpuks oligi see jälle poodides saadaval ja ma olin super õnnelik. 
Kes mu blogi juba pikemat aega lugenud on, see ka ehk teab kuidas mulle meeldib väga Yves Rocheri ripsmetuss ja kuidas ma ei leia poodidest sellele sarnast (mitte, et ma väga palju otsinud ka oleks). Nüüd siis aitas mul T ema sama head otsida ja me veetsime oma pool tundi julgelt vaid ripsmetusse valides. Ma eelistan alati tiheda harjasega tusiharja, mitte kummist, nagu praegu eriti populaarne on. Pärast kõikide Prismas olevate ripsmetusside harjaste vahtimist, otsustasin siiski ühele taolisele ka võimaluse anda. Mis mul muud üle jäi, sest oma lemmiku tellimiseks mul enam aega ei olnud ja olemasolev hakkab kohe kohe lõppema. Manhattan Ultimate Long & Curl tõotab olla sama hea, kui minu vana lemmik.
Alles eelmise kuu Tühjade postituses kirjutasin ma oma otsa saanud Dove higipulgast, sellest saab lähemalt lugeda SIIT. Pärast seda olen ma salaja kasutanud T oma ja nüüd oli aeg ka endale samasugune soetada. Mulle väga meeldivad meeste higipulgad, kuna need tõesti töötavad ja lõhnavad ka palju paremini. Selle Dove Men +Care higipulga ostsin ma just sellepärast, et jäin seda T tagant näpates väga rahule.
Juustele ka midagi. Kannan palju oma juukseid kinni, sest mind kohutavalt häirivad lahtised lendlevad juuksekarvad. Aga tänu krunnile (tavaliselt minu peas) kannan ainult paari klambrit ja patsikummi. Nüüd otsustasin proovida mõnda peapaela. Need leidsin ma Laagri Maksimarketist.
Veel leidsin ma sealt komplekti näopesu svamme. Seni olen kasutanud natukene teistsuguseid aga kuna ma polnud eelmistega täiesti rahul, siis otsustasin neid Ibero omasid proovida. Eriti meeldib mulle nende värvi kombinatsioon. Neid võtsin lausa kaks komplekti. 
Kui jõuludeks sain omale Philips Diamond Clean hambaharja, siis nüüd oli aeg sellele ka uued otsikud osta. Need tõi T mulle Euronicsist. 
Veel enne Kalev Spa-st lahkumist, tegin sealsest ilusalongist viimase ostu. Selleks oli Alessandro CCPolish küünelakk. See on selle firma uusim toode ja CC lakke on saadaval lausa 4 erinevat tooni. 
Nüüd siis juuste juurde.
Juba üle 5 aasta on minu juuste eest hoolt kandnud mu kallis sõbranna Age. Varem käisin iga kuu või pooleteise tagant tema juures värvimas ja üle ühe korra ka lõikamas. Tänu temale on mu juuksed kasvanud pikemaks, kui kunagi varem. 
Nüüd aga tänu kolimisele pean hakkama värvimisega ise hakkama. Selleks, et ikka õiget värvi jääksin ja et ma poevärve kasutama ei peaks, tõi Age mulle mitme korra jagu värvi ja veel suurema koguse vesinikku. Goldwelliga olen siis ilmselt värvitud olnud juba vähemalt 5 aastat :D
Ja et mu ise juuste värvimine ikka õnnestuks, leidsin Maksimarketist ka mõned abilised. 
Selline kogus igasugu vajalikke ja vähem vajalikke asju siis seekord.

Tegelikult on mul nii mõnigi mustandi all seisev postitus veel Teieni tuua, enne kui hakkan siinseid pilte hoogsalt jagama aga arvan, et teen seda pigem vaheldumisi. Et kedagi ära ei tüütaks.
Aga juba järgmine kord jagan pilte oma Norras olemise esimesest päevast. 

You Might Also Like

0 kommentaari