Engeloya saar

Tuesday, May 26, 2015

            Tänases pildipostituses jagan pilte sellest korrast, kui käisime kogu siin Norras oleva perega ühte koobast otsimas. Koobas, kus mu õde ja Sepp varem käinud olid, pidi asuma umbes poole tunni tee kaugusel, Engeloya saare peal.
Sinna saarele sõites pidime ületama ühe üsna suure silla ja kohe pärast seda ka veel tammi. Kahjuks mul ei õnnestunud nendest pilte teha, kuigi oleks väga tahtnud. Need olid mõlemad nii kitsad, et kui auto vales kohas vastu tuli, siis üks neist pidi natukene tagurdama. Tammi peal olid õnneks sellised laiemad kohad, kus sai korraks tee äärde tõmmata ja teise auto mööda lasta.
Tegelt on kogu meie kandi teed selliseid kohti täis, sest kõik teed on üsna kitsad. Eriti hull, kui mõni rekka vastu peaks tulema.
Pärast silla ja tammi ületamist hakkasime koobast otsima. Tundus, et nad väga hästi enam ei mäletanud, kus see on. Sõitsime natuke saare peal ringi ja otsustasime siis ühele külavahe teele sisse keerata. Sealt teed kaudu jõudsime me ühte super ilusasse randa. Ja kuna seal kõrval asuva mäe sees pidi ka koobas olema, siis otsustasimegi seda otsima minna. 
Pärast mõnda aega kivide otsas turnimist tegime pausi. Sepp otsustas siiski edasi minna ja kõrgemale mäe otsa ronida. Et näha, kas on lootust koobas leida või mitte. Meie saime seni puhata ja päikest nautida. 
Mingi hetk helistas Sepp mäe otsast ja palus lehvitada. Ta oli otsapidi juba nii kõrgele jõudnud, et me teda enam kividest eristada ei suutnud. Üsna pikka aega kissitasime kolmekesi silmi ja otsisime ning lõpuks suutsime ta ikka leida ka. Kas Teie leiate? Ma luban, et ta ON sellel pildil :D

Koobast me seekord küll ei leidnud aga selle eest saime kolada ühes imeilusas rannas. Ka seal võiks suvel täitsa rannapäevi teha. 
Paar päeva hiljem avastasid Liisu ja Sepp, et tegelikult otsisime me seda koobast, kus nemad käinud olid, hoopis valest kohast. Tegelikult ei olnudki see Engeloya saare peal. Eks kunagi lähme ka seda õiget koobast uuesti otsima ja ilmselt saate siis jälle tohutute piltidega pommitatud :D

Seniks aga sau pakaaa ja järgmise postituseni!

You Might Also Like

0 kommentaari