Loreal Studio Secrets Professional Smoothing Rescurfacing Primer

Thursday, May 28, 2015

          
     Täna kirjutan vahelduseks hoopis ühest sellisest tootest, mille seotasin omale juba ammu, ammu aega tagasi.
 L'oréal Studio Secrets Professional Smoothing Resurfacing Primer'i ostsin ma juba oktoobris Stockmanni ilumaailmast. Sellest, mis ma siis veel ostsin, saad lugeda SIIT.
 Täna oma mustandite all seisvaid postitusi läbi sorteerides (hetkel on seal vist u 35 postitust ootamas) otsustasin, et oleks aeg selle toote esimesest muljest lõpuks ka Teile kirjutada. Varsti rändab see väike potsik juba Tühjade postitusse ja ma ei ole ikka veel sellest juttu teinud. Häbi mulle!
Hind: Oli siis vist u 15 euro kanti.
Pakend: Armas väike potsik, mis sisaldab 15 ml õrna roosakat toodet.
        **Mida toode lubab: Use alone for an instantly refined complexion or as a base for enhanced make-up results.
Lõhn: Täiesti lõhnatu.
Konsistents: Paks toode, mis libiseb nahal imehästi.
Tulemus: Kergelt matistav. Kasutasin esimene kord vaid silmade ja nina ümbruses. Mujal ma ei näe põhjust kasutada. Meik hakkas primeri peale ilma probleemideta ja jumestuskreem libises nahal imehästi.
Tunde Hiljem: Silmameik püsis tõesti ideaalsena kogu päeva ja ei kogunenudki vagudesse, nagu tavaliselt kombeks on. Nina ümbrus on aga hell teema olnud kogu aeg, nii et sealt nuuskasin selle ilmselt üsna kiiresti maha.

Miinuseks ütleks selle, et toode on totsikus. Üsna ebamugav on primerit kätte saada ilma, et küünealused täis ei saaks. Ja kuna see on ka üsna paksu koostisega, siis niisama sõrme peale seda võtta ei saa. Mina soovitaks kasutada näiteks väikest spaatlit, et õige kogus kätte saada.
Muidu aga jättis hea mulje ja kasutan kindlasti lõpuni.

**Info pärineb toote kodulehelt!

You Might Also Like

0 kommentaari