Kedem Mango Body Butter

Wednesday, May 13, 2015

Täna kirjutan ma Teile ühest imelise lõhnaga kreemist.
Sain selle Kedem Mango Body Butter'i jõuludeks kingituseks aga kasutama hakkasin seda alles mitu kuud hiljem. Tahtsin enne eelmise ära kasutada. Seda ma aga teha ei jõudnudki, sest uudishimu selle kreemi vastu sai jagu.  Täna jagangi oma esimest muljet Teiega. 
Hind: Täpset hinda ei oska öelda, kuna sain toote jõuludel kingituseks. Siiski natukene googeldades, leidsin Kedemcosmetics.com lehe, kus hinnaks oli 76 eurot.
Pakend: Ülimalt luksusliku välimusega 200 g klaaspurk.
Koostis: Composed of Shea Butter, Dead Sea minerals and natural oils. Rich in Vitamins A and E.
Lubab:  Ideal for treating dry skin, cracked elbows and knees, scars, and dermatitis.
Lõhn: Mango lõhnaline võie on kõige paremini lõhnav kehatoode, mida olen kasutanud ja nuusutanud. Tuletab väga meelde mõnda õrna mango jogurtit, mida tahaks kohe pintslisse pista.
Konsistents: Väga paks. Tavaliselt kehavõided ongi paksud, kuid selle paksus isegi üllatas. Kehale määrimine oli ka selle tõttu tunduvalt aeganõudvam, kuid mõnus mango lõhn tegi selle aja oluliselt nauditavamaks. 
Tulemus: Mina kasutan seda pigem just säärte niisutamiseks, kuna kreem on väga paks, siis on teisi piirkondi üsna raske kreemitada. Nahk jäi väga mõnusalt siidine, kusjuures toode imendus naha sisse väga kiirelt ja ei jätnud nahka kleepuvaks. Tunne on nagu oleks nahk siidine, nagu tavalised primerid näonaha jätavad. 
Tunde Hiljem: Hommikul ei olnud enam kreemi tundagi, kuid nahk oli ikka mõnusalt siidine. Hommikuks oli ka lõhn keha pealt kadunud. 
Hinnang 9/10
Soovitan seda kehavõiet kindlasti teistelegi.
Hind on sellel küll üsna krõbe, kuid kui kellelgi on võimalus, siis see kreem on seda väärt!

You Might Also Like

0 kommentaari