Jaana riidekapist

Monday, April 27, 2015

                 Täna on käes see viimane päev, kus istun oma kodus mugavalt arvuti taga ja kirjutan seda postitust. Homme hommikust saab alguse uus elu, mida praegu juba natukene ka kardan. Kardan sellepärast, et ei tea täpselt mis ees ootab ja mis tulevik üldse toob. Kurb meel on ka oma kalleid sõpru maha jätta, rääkimata siis veel tütardest ja pisikesest Oliverist. Aga mis siin ikka nukrutseda, tuleb oma otsustele otsa vaadata ja pea ees sukelduda :D
Seoses selle suure kolimisega oli meil Jaanaga mõned pühapäevad tagasi oma väike kirbukas, kus üritasime oma garderoobi natukene tühjendada. Et meil mõlemal oleks natukenegi vähem asju kaasa tarida. Muidu läks kõik üsna hästi. Jaana sai päris paljudest oma riietest lahti ja minul vähenesid kingakarbid. Jaana riidekapist rändas üsna mitu asja just meie pere omadesse. Peale C & C, tulin ka mina rohkemate riietega tagasi, kui ära müüa lootsin. Jaanal oli väga ilusaid asju müüki pandud ja loomulikult ei suutnud ma vastu panna. Oleksin vist veel mõne asja soovinud, kuid need osteti õnneks enne ära. Õnneks jah.... Läksin ju, et oma asju vähemaks saaks ja et oleks kergem kolida. 
Täna ma siis neid asju ka natukene näitan. 

Must nahkne seelik on super mugav ja olen seda juba üsna mitmeid kordi ka kandnud. 
Must pikk maani kleit, mida plaanin soojemate ilmade tulekul kindlasti palju kanda. 
Hall lühike kleit, mida nillisin ka tumedamas toonis. Oma ostuhulluses oleksin hea meelega mõlemad endale krabanud aga õnneks osteti tumedam just enne lõppu ära. 
Ja viimaseks üks täiesti mitte minulik pluus. See pluus on lihtsalt nii mõnus ja pehme, et esialgu plaanisin selle kodupluusiks võtta aga nüüd on see minu üks lemmikumaid esemeid. Kui kuskile kiire minek, siis kombineerin pluusi mõne musta seeliku või mustade pükstega ja valmis. Natukene värvi ka minu musta ja halli sekka.
Olen oma saagiga ülimalt rahul ja kui pooled neist on juba mul mitu korda seljas olnud, siis soojemate ilmadega saavad ka teised kaks kindlasti tihedalt kantud. 

Nüüd on aga aeg minna toimetama oma viimaseid toimetusi. 
Kui juhtubki, et täna veel aega jääb, siis püüan ma Teile vahepeal lugemiseks ka mõne postituse valmis kribada, kui aga ei, siis tuleb blogisse ilmselt nädalane paus ikka sisse.
Kohe kui netiühendus seal lubab ja oma arvuti laua peale saan, siis kirjutan ka oma teekonnast (loodetavasti koos paljude piltidega) Teile ka. 
Mind aga instagramis jälgides (sokolaaditykk) saate kindlasti juba varem väikest ülevaadet.

Seniks aga peatse jälle nägemiseni :D 

You Might Also Like

0 kommentaari