Essence

Wednesday, April 22, 2015

                  Kui vahepeal oli igal pool blogides päris hull Essence toodete uputus, siis sain mina ka selle nakkuse külge. Jäin selle tohutu promo lõksu ja läksingi Järve Selverisse vaatama what´s the fuzz about.
Ma valisin väga pikalt, mida osta, mida mitte aga lõpuks osutusid valituks siiski, üllatus, üllatus, just huuletooted. Kaks pliiatsit ja kaks huulepulka. Huulepliiatseid mul eriti palju ei ole, vist vaid 5, kuid huulepulki armastan ma väga ja neid on mul juba päris mitmeid. Põhiliselt just sellepärast valisingi ühe pliiatsi sellise, mis sobiks iga huulevärviga, ehk siis nr 13 transparent pliiatsi. Teine, nr 12 wish me a rose, tuli juba siis, kui vastavat tooni, nr 13 love me, huulepulk välja valitud sai. Teine huulepulk mille omale valisin on nr 03 come naturally
Hinnad on Essence toodetel tõesti head. Ei teki suurt kahjutunnet, kui valitud toode ei sobi just nii nagu lootsid või kui tahad hoopis mitut asja korraga osta :)
Olen neid nüüd ka juba mõnda aega kasutanud ja vaid üks neist on mu lemmikutesse sisse imbunud. Teised on ka küll head ja oma hinda igati väärt aga lemmikuks ei ole saanud. Samas... Kõik ei saagi alati sobida ideaalselt :)
Kindlasti tahan tulevikus proovida ka teisi Essence tooteid, sest üldmulje jäi päris hea.
Mis Teie sellest firmast arvate ja kas oskate ehk ka mõnda muud Essence toodet mulle soovitada?

You Might Also Like

2 kommentaari

 1. Milline siis lemmikuks on saanud? Mind jäi uudishimu piinama :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. :D Küll see uudishimu on ikka põnev asi :)
   Tegelikult plaanisin, et avaldan selle lemmiku siis kui oma teistestki ilulemmikutest juttu teen aga sulle võin ju öelda, et neist neljast sai lemmikuks huulepulk nr 03 come naturally.

   Delete