Tühjad #7

Wednesday, April 15, 2015

               Kuigi aprill on juba uhkelt poole peal, teen mina täna juttu märtsis tühjaks saanud toodetest.
Ka seekord on rõhk lõhnadel, sest püüan ikka veel neist kapis seisvatest tilkadest vabaneda. 
Pikka juttu ei ajagi, hakkan kohe otsast pihta... 

Keha: 
Dove Invisible Dry Deodorant* nagu tavaline higipulk. Piisavalt tõhus, et ära hoida liigset higistamist, kuid lubatud nähtamatust ei olnud kuskil näha. Tumedad riided said kõik heledad triibud peale. Lõhnas samuti nagu iga teine higipulk. Meeldis aga see, et rull asus all. Nii valgus toode rulli peale ja kogu toote sai ilusti lõpuni kasutatud. 
Lõhn: 
Laura Biagiotti Laura 75 ml Minu kõigi aegade lemmikum lõhn. Mäletan lapsena, kui me ema seda lõhna kasutas ja juba siis meeldis see mulle väga. See oli ka minu enda kõige esimene lõhnapoe lõhn. Olen seda aastate jooksul ikka ja jälle uuesti kasutanud ja kindlasti kasutan ka tulevikus.

Salvatore Ferragamo Signorina 30ml Jälle üks lõhn, mille olen saanud kingituseks ajakirja tellimuse eest. Lõhn ei olnud päris minu cup of tea, sest armastan natukene magusamaid lõhnu. Siiski kasutasin ma selle aja jooksul lõpuni.

Moschino Light Clouds 50ml Lemmikutest teisel kohal olevat lõhna olen ma ära kasutanud vähemalt 6 pudelit. See ütleb ilmselt kõik. Kahjuks ei ole seda minu allikate kaudu enam saada. Ilmselt pean mujalt otsima hakkama.

Roberto Cavalli Paradiso tester meeldis mulle väga. Jätan tuleviku tarbeks nime kindlasti meelde. 
Juuksed: 
Tahe Gold Mascarilla mask Väga mõnus toode, mis jättis juuksed pehmeks ja säravaks. Mask sisaldab keratiini ja kullaosakesi, mis tegid kasutamise eriti luksuslikuks. Samuti lõhnas väga mõnusalt.

Placent Activ Shampoon, palsam ja ampullid Nende toodete kohta kirjutasin alles hiljuti ka eraldi postituse, mida saab lugeda SIIT. Üldiselt jäin toodetega rahule, sest juuksed tunduvad tihedamad ja tugevamad küll. Eriti meeldis palsam. 


* kingitud toode

You Might Also Like

0 kommentaari