BABE Dermatological Soap

Saturday, April 11, 2015

Täna kirjutan ma ühest oma uuest lemmikust õhtuses näopuhastuse rituaalis. 
BABE Dermatological Soap tester jõudis minuni suuresti tänu Jaanikale. Suured tänud kinkijale :)
 See 100ml tester paneb mind hämmastama. Just see, et mõned firmad nii suuri testreid üldse teevad. Täitsa tore ju, saab toodet ikka korralikult proovida, enne kui oma ostuotsuse langetad.
Olen seda seepi nüüd juba mõnda aega kasutanud ja see on saanud väga oluliseks osaks minu õhtustes toimingutes. 
Lõhn: Täiesti lõhnatu.
Konsistents: Väga vedel. Esimene kord valasingi kogemata liiga palju seepi peo peale, sest eeldasin millegipärast paksemat toodet. Sellepärast läheb seda korraga ka väga vähe.
Tulemus: Mina kasutan seepi koos näopesusvammiga. Niiskel nahal hakkab see kiiresti vahutama ja eemaldab niimoodi näolt ka kogu meigi. Saab ilusti hakkama ka ripsmetusiga. Vahtu pole silma läinud, nii et kas see ka kipitab, seda ei oska öelda. Nägu saab ilusti täiesti puhtaks ja läikivaks. Ainult, et minu puhul vajab kindlasti näokreemi niisutamiseks. 
Tunde Hiljem: Hommikul ärgates on nahk klaar ja puhas. 
Kas ostaksin täissuuruses toote: Jah, kindlasti. 

Ma ei ole seebiga näopesija eriti kunagi olnud aga selle testri kasutan ma kindlasti lõpuni ja ilmselt tahan katsetada ka muid BABE sarja tooteid. Õnneks on see sari juba üsna lihtsasti apteekides saadaval ja mina oma sammud sinna varsti ka sean. Tahaks katsetamist ka Norra kaasa võtta.   

You Might Also Like

0 kommentaari