Placent Activ shampoon, palsam, ampullid

Thursday, April 09, 2015

                    Lõpuks ometi on käes see aeg, kui saan sõna sekka öelda selle kuulsaks blogitud Placent Activ sarja juukse toodete kohta. Kasutasin neid kokku kolm kuud ja nüüd on aeg oma muljeid Teiega jagada. 
Pakend: Shampoon ja palsam on mõlemad väga mõnusas pakendis. Mulle meeldib see, et toode vajub kasutades allapoole ja nii on ka lõppu tuubist lihtsam kätte saada. Tavaliselt ongi just lõppu pudelitest raske kätte saada, peab pudeleid mõnda aega tagurpidi hoidma jne. Nende tuubidega seda muret ei ole. 
Ampullidega on aga hoopis teine lugu. Nende pakend ei meeldi mulle kohe üldse. Seda klaaspakendis ampulli peab avama murdes ja sellega peab kindlasti ettevaatlik olema, sest muidu võib näpud katki teha. Soovitan seda kindlasti rätiku vahel teha. 
Lõhn: Kõik kolm toodet lõhnavad väga mõnusalt. See ei ole tugev ega vänge, pigem õrn ja hea.
Kui kunagi ammu neid ampulle kasutasin, siis ma ei mäleta küll, et need nii hästi oleksid lõhnanud. Midagi on selles osas kindlasti muudetud.
Konsistents: Shampoon on minu arvates tavalistest natukene paksem. Palsam jällegi vedelam. Ampullide sisu on aga vedel, kui vesi. 
Pesu: Shampoon läheb ilusti vahule ja on tunda, et juuksed saavad puhtaks. Kuigi shampooni juustest välja pesemisega peab palju vaeva nägema. Shampoonist nõrguvad juuksed kipuvad pusadesse minema ja kätega juustest läbi tõmmata on üsna valus. Et saada juukseid shampoonist täiesti puhtaks, tuleb neid väga hoolikalt loputada. Mida kauem shampooni kasutasin, seda rohkem hakkas mulle tunduma, et see kuivatas juukseid. 
Palsam aitab aga pusasid kergelt lahti harutada, kuid siiski alles pärast seda kui oled toote juustest välja loputanud. Kuna shampoonist jäävad juuksed üsna karedad, siis ka palsami juustesse kandmine on üsna tülikas. Suureks abiks on suurte piidega kamm, mis jaotab toodet natukene ühtlasemalt. Pärast palsami välja pesemist on juuksed palju pehmemad, kui ainult shampooniga pestes. Siiski soovitan ka selle toote väga hoolikalt valja pesta, sest vahel kippus ikka pärast kuivamist jääke jääma. Kui aga juuksed hoolikalt loputatud sain, siis jäid juuksed väga mõnusad, libedad ja puhtad. 
Ampullide kasutamise kohta ei oska eriti midagi öelda, sest ühest pakist jäi ilmselt väheks. Kui ampull õnnestub ilma käte lõhkumiseta avada, siis mina valasin selle tavaliselt pea alaspidi kuklast allapoole pähe. Nii jaotus toode ilusti peas laiali. Rohkem ma sellega midagi ei teinudki, lasin juustel lihtsalt kuivada. 
Kokkuvõtvalt: Üldiselt olen toodetega rahul, kuid tundub, et juuksed läksid kiiremini mustaks, kui tavaliselt. Võimalik, et see on ka sellest, et püüan kanda juukseid rohkem lahti ja võimalik, et katsun neid ka rohkem. Mu juuksed on ju hetkel kõige pikemad kogu täiskasvanu ea jooksul. 
Eriti meeldis mulle palsam. See oli väga mõnusa konsistensiga ja juuksed jäid tõesti pehmed. See oli ka kolmest esimene, mis otsa sai. 
Arvan, et mu juuksed on pärast kolme kasutuskuud pigem paksemad, kui pikemad. Igasugu väikseid kasvavaid karvakesi on peas turritamas küll. 
Lisan siia lõppu ka Enne ja Pärast pildid. Väga hästi need küll välja ei kukkunud, kuid alumiselt pildilt oleks nagu näha juurde tulnud tihedust küll. Mõlemad on tehtud puhaste ja pestud rätikukuivade juustega. 
Alustasin kasutamist 21.12.14
Lõpetasin kasutamise 29.03.15
Ausalt öeldes arvan, et vaid ühe kasutuskorra järgi mingeid imesid oodata pole mõtet, kuid kui mitu kuuri läbi teha, siis saab vahet kindlasti näha. 
Sama sarja ripsmeseerumi kohta kirjutasin ma juba varem. Seda saad lugeda  SIIN

PS! Ärge siis unustage, et juba pühapäeval ootame me Jaanaga Teid külla poodlema LOE SIIT
ja pühapäeva õhtul läheb ka minu esimene kingiloos lukku LOE SIIT


You Might Also Like

0 kommentaari