New Yorker / Lindex / H&M / Primark

Sunday, March 08, 2015

Veebruari keskel käis mu väike õeke Eestis ja siis tegime koos ühe korraliku shopingu päeva. 
No kui oleks teadnud, et see päev lõppeb alles järgmine hommik, siis oleks ehk rahulikumalt võtnud. Aga kuna me keegi tulevikku ette ei näe (üldjuhul), siis shoping sai üsna pikk ja saagirikas. 
Tänanses postituses näitan neid asju Teilegi. 
Esimene pood, mis ette jäi oli New Yorker. 
Sealt sain ma üsna mitu pika varrukaga topi (alla 3 euro tk) ja veel ühe pika varrukaga kerge kardigani tüüpi asja (alla 5 euro). Tegelikult ostsin ka mõned pesu asjad aga neid ma üles pildistama ei hakanud. 
Järgmine ost oli Lindexist ja seal kulutasin ma natuke alla 6 euro. 
Fännan viimasel ajal väga põlvikuid ja neist ei saa mul hetkel küll.
See hall müts oli täiesti hetke leid ja olen selle üle ülimalt õnnelik. Olen alati kadestanud oma õde, kes suudab igasugu mütse ülimalt khuulilt välja kanda. Sellest tuligi mul soov taoline müts endale ka soetada ja proovida seda sarnaselt kanda. Päris nii ägedalt vist ei õnnestu aga olen siiski mütsiga rahul.
H&M-is veetsime vist kõige pikamalt aega.
Minu saagiks langes sealt jälle kahed põlvikud (3 eurot paar) ja kaks sarnast seelikut (kummagi hind alla 5 euro). 
Üks uus t-särk leidis ka tee minuni. See aga jõudis minuni hoopiski Inglismaalt. 
Armas Anette käis seal paaripäevasel puhkusel ja oli nii tore, et tõi mulle mu ammu igatsetud tavalise valge meeste t-särgi. Olen ammu mõelnud, et paar sellist võiks riidekapis olla aga seni polnud ma veel sellist õige hinna ja kvaliteediga särki leidnud. Ja kui Anette teatas, et läheb Inglismaal olles Primarki, siis palusingi tal sealt midagi sellist tuua. Olen selle t-särgi üle nii õnnelik, et pole julgenud seda veel isegi selga panna. See on just täpselt selline nagu ma unistanud olin. Hinnaks meie rahas 3,60. 
Suured tänud veel kord talle! 
Nagu näete, siis mu riietumise stiil on hakanud päris palju muutuma. 
Silma jäävad pigem hallikad ja rahulikumad toonid. Ka materjalid on muutunud pehmemaks ja mugavamaks. 
Tunnen kuidagi ennast sellisted riietes väga mugavalt ja hästi. 

Ja kui mu garderoobist veel rääkida, siis pean selle kuu jooksul tegema seal ühe üsna suure tühjenduse. Nimelt kes mind instagramis jälgib (mind leiad @sokolaaditykk nime alt) see ehk on aru saanud, et alates mai kuust hakkab minu elus täiesti uus periood ja kolin selleks ajaks Norra. Et aga mu auto ei ole kummist, siis pean ette võtma üsna suure kapi tühjenduse. See hõlmab ka kingariiulit ja käekoti kollektsiooni. 
Pean loobuma päris paljudest oma asjadest, mis saab olema minu jaoks väga väga raske. Samas tunnen, et vajan seda puhastust hädasti. 
Ilmselt panen palju asju müüki või annan lihtsalt ära. Kui kellelgi huvi on, siis võid vaadata minu Basaari kontot, kuhu tasapisi neid asju lisama hakkan. Seal on mul praegugu palju asju müügis. Hinnad seal ei ole kivist ja huvi korral, võib alati tingida. 
Basaarist leiad mind sokolaaditykk nime alt. Või äkki lihtsalt Merili? Ma ise ei teagi :D Aga vaata üle ja anna mulle ka teada :) 

Tänaseks jälle kõik ja soovin ilusat naistepäeva jätku, kõik mu armsad naislugejad!!!

You Might Also Like

2 kommentaari

 1. Ou kui palju hea hinnaga kraami said! :) Ja mul on rõõm,et sain tuua Sulle midagi mille üle rõõmus oled:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No täpselt :D
   Alati on hea meel, kui saad midagi sellist ilma ise asja nägemata ja kui see osutub ideaalseks :D

   Delete