ILUst

Tuesday, March 31, 2015

Mõned nädalad tagasi käisin jälle ILUs raha raiskamas. 
Õnneks ma seda väga tihti ei tee ja seekord läksin sinna ka kindla sooviga.

Olen juba mitu kuud unistanud Teeez Island Palette lauvärvist ja just nüüd, kui otsustasin seda ostma minna, teatas Jaana, et Teeez tooted on kogu märtsi kuu 20 % soodsamad. Selle uudise peale olin juba järgmine päev kohal ja ega ma siis ainult ühe tootega suutnud piirduda. Poes teatas Jaana mulle veel ühe hea uudise. Ostes kaks Teeez toodet, saab kingituseks põsepuna pintsli. Seda ma tahtsin kindlasti saada. Teise toote leidmine oli natukene ikka raske ka. Valikus oli palju ilusad tooted, kuid mina otsustasin proovida huuletooteid. Mitmest ilusast värvist sai minu valikuks huulepulk toonis On My Way. Lauvärv mida pikka aega soovisin oli Beach Glow ja selle oli Jaana mulle juba ilusti kõrvale pannud. Nüüd olengi uhke kolme Teeez toote omanik :)

Lisaks ostsin juurde neid Jaapani näomaske, millest olen ka varem kirjutanud. Sellest saad lugeda SIIT.

Viimaseks ostuks sai üks üsna uus toode Eestis. Herra Hair Perfume. See on parfüüm, mis mõeldud just juustele. Toode niisutab ja kaitseb juukseid, ning annab juurde värskust. Lisaks see lõhnab lihtsalt imeliselt. Ma olen täiesti sõltuvuses sellest tootest ja kahetsen, et suuremat pudelit ei ostnud. Ilmselt pean selle enne ära minekut ikka soetama.

Lisaks ostudele poetas Jaana mulle kaasa ka mõned lõhnatestrid. Ja see osutus väga kasulikuks, sest mu teine pool on just uue lõhna otsingul.
Olen oma ostudega väga rahul ja ilmselt kirjutan mõnest tootest tulevikus ka lähemalt.

You Might Also Like

2 kommentaari

 1. Juukseparfüüm? See kõlab nagu miski, mis on mu iluarsenalist puudu. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Et ikka suudetakse leiutada midagi uut, mida naistel vaja oleks, eksju?
   Aga see on tõesti vajalik ja super hea toode!

   Delete