Batiste / Giorgio Armani / Babe / Garnier

Wednesday, March 25, 2015

                 Täna õhtul toon Teieni need mõned uued tooted, mis minuni erinevat teed pidi viimasel ajal jõudnud on. 
Tunnistan kohe ausalt üles, et vaid ühe neist ostsin ise. Selleks oli Batiste Dry Shampoo, mille tõin koju Prismast ja millel hinnaks u 6 eurot. Plaanisin uut kuivshampooni endale soetada juba üsna mitu kuud, pärast seda kui eelmine sama firma shampoon otsa sai. Nüüd osutus valituks XXL Volume ja eks näis kas see mulle meeldib ka.

Kes mind aga instagramis jälgib (sokolaaditykk), see ilmselt teab minu saagat Anne&Stiili märtsi ajakirjaga kaasas oleva testriga. Nimelt otsustas meie maja postiljon, et minule seda testrit vaja pole ja lõhkus ajakirja pakendi, et Garnieri Miracle Skin Cream tester endale võtta. Mulle selline otsus aga ei meeldinud ja kirjutasin teost tellimiskeskusesse. Minu arust oli see tegu inetu, mis sest, et tester mõne arvates mõtetu oli. Mina tahan ise otsustada, kas ma mingit kreemi proovin või mitte. Uus tester jõudis minu postkasti üsna kiiresti ja nüüd ootabki see proovimist.

Babe Dermatological Soap jõudis minuni hoopis tänu Jaanikale, minu parimale blogisõbrannale. See näopesuseep kingiti mulle väikest teenet tehes ja pean ütlema, et praegu on see üks olulisematest toodetest minu õhtusest ilurituaalist. Lähemalt kirjutan sellest juba üsna varsti.

Viimaseks uueks tooteks on aga hoopis Giorgio Armani Eye Tint Fluid Eye Shadow toonis Rose Ashes. Selle sädeleva lauvärvi sain ma ühe tubli blogija instagrami kingiloosi kaudu.  todaysfavoritesblog instagrami kontot jälgisin ma juba varemgi, kuid alles hiljem avastasin ka väga vahva blogi selle konto tagant, Todaysfavorites.com - mine vaata järgi!
GA tooteid ei ole mul varem proovida õnnestunud ja eks tänu sellele olen ma ka pisut elevil. Esimesest muljest kirjutan kindlasti Teile ka.  
Sellised neli uut toodet siis täna. 
Peale pakkimise õnnestus mul täna ka mõned pildid tuleviku tarbeks ära teha ja varsti varsti on minu blogis oodata esimest kingiloosi. So stay tuned! 
Praeguseks aga musid-kallid-paid!!!

You Might Also Like

7 kommentaari

 1. Awww, parim blogisõbranna - see oli küll nüüd tohutult armsasti öeldud. :)

  Ootan nüüd sinu arvamust Babe kohta, siiani olen ma ise ainult väga rahul saanud olla!

  ReplyDelete
  Replies
  1. No eks see ju niimoodi ongi! :D
   Aga juba varsti muljetan sellest testrist rohkem.

   Delete
 2. Aga mina täna otsustasin, et ei kasuta enam shampoone ega balsamit..lähen üle looduslikele asjadele :) Sattusin ühte blogi lugema, kus sain teada, et peanahk hakkab tänu nendele shampoonidele liiga palju õli tootma ja just seetõttu me pesemegi pead nii tihti, sest juuksed muutuvad rasuseks. Et tuleb ülemineku periood üle elada ja siis mul pole paanikat enam kui mu hirmkallis öko shampoon otsa saab :) Ja siis seda lugesin ka, et see sama aine, mis paneb shampooni vahutama kasutatakse mootoriõlides ja veel palju palju jubedaid asju...norras on vähemalt hea selliseid asju katsetada, sest siin on nii pehme vesi, et mul pole mingeid kreeme ega midagi vaja vastupidiselt siis kui kodus käin, seal on nii kare vesi, et nägu kisub krimpsu pärast pesu..aaaga eks vaatab kaua ilma shampoonita olla saan :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi ma ei kujutaks küll elu ilma palsamita ette :)
   Shampoonita veel vb aga palsam on väga oluline.
   Kindlasti oleks looduslikumaid tooteid parem kasutada aga eks ma kunagi sinnani ka jõuan.
   Kas sa plaanid ainult veega juukseid pesta või mingi seebiga ikka?

   Delete
  2. Mammi ja Ly rääkisid munast..ma olin alguses skeptiline ja mõtlesin, et kuidas ma mingi koogel moogli endale pähe panen..aga kuna norras sai shampoon otsa ja ma ühekorra juba ostsin poe kõige kallima shampooni, mis tegi mu juuksed nii lahti kui lahti siis mõtlesin, et proovin seda koogel mooglit..Vahustasin muna ära ja panin pähe ning sättisin rätikuga pooleks tunniks kinni. Pärast olid juuksed mõnusalt kohevad ja lainelised..nagu oleks lokke teinud :) Ja nüüd pesengi munaga..Eelmine kord lisasin veel natu mett ja õli ka...ja ma ei mäletagi, millal viimati juukseid pesin..Siiamaani puhtad. Ikka mingi nädal on mureta.

   Delete
 3. Kas see Batiste kuivšampoon sobib tumedatele juustele ka?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui muidu on jah kohe pudeli peale märgitud, et sobib heledale või tumedale värvile, siis selle pudeli peal ei ole märgitud. Ilmselt sobib siis mõlemale. Tegelikult tahtsin ma seda lillelõhnalist osta (sinisega pudel) aga kahjuks oli see otsas. See oleks ka mõlemale värvile sobinud.

   Delete