Päev täis meiki ja pildistamist

Tuesday, March 10, 2015

Lõpuks ometi toon Teieni ühe väga vahva pühapäeva pildid. 
Tegime Jaanaga juba aasta lõpus plaani, et kunagi teeme päeva täis meiki ja pärast seda ka pildistamise. Esialgu oligi plaan, et sellest saab suuremat sorti fotoshuut koos "päris" fotograafi ja modelliga. Aga kuna fotograaf teatas vaid päev varem, et ei saa tulla, siis tegime plaani natukene ümber ja lõpuks olingi mina selles rollis. Ega ma kurda, sain väga ägeda kogemuse.
Pildistasin tegelikult kogu päeva ja tegime ka väikese video asja käigus.
  Pärast läksime veel Riisipere mõisa pisikesele fotoshuudile. Seal me siiski palju aega ei veetnud, kuna tuul ja väga külm ilm meid eriti ei soosinud. Ka ajas vana mahajäetud mõis meile kõigile hirmu peale :)
Nüüd lõpuks saime ka video valmis ja täna Teiega seda päeva jagangi. 

HOIATAN! Pilte on väga palju!!!
Olen mõisa juures tehtud piltidega väga rahul. Esimese korra kohta on minu arvates väga hea saavutus. Muidugi oli mul ka super ilus ja hea modell Margarita. Ilusat inimest on lihtne pildistada :)
Ja Jaana tegi talle ka imeliselt hästi sobiva meigi. 
Video materjali oli meil kokku kõvasti üle tunni ja et seda vaadatavaks teha, lõikasime väga palju materjali välja. Olulisem jäi siiski alles! Võimalik, et video kvaliteet ei ole just ideaalne, millegi pärast ei saanud ma video kvaliteeti Youtube pannes tõsta. Proovin järgmist tehes parem olla. Vabandust!

Mis Teie mu saavutusest arvate? 

You Might Also Like

4 kommentaari

 1. Väga mõnusad kvaliteetsed pildid. Kui vinguda siis võiksid mõne maja pildi puhul natuke pilti otseks kruttida, et pildi äär ja maja serv oleksid paralleelis ( loodan, et saan aru, ei oska kuidagi teisiti seletada)..
  Kui siia tuled ja mõnusad soojad ilmad siis võiks minna kuskile mägedesse..ma tahaks, et sa mu fotograaf oleksid..peaks ikka mõned jäädvustavad pildid ka kõtust tegema :) ja meil nii vähe pilte, kus sepaga kahekesi oleme..tavaliselt see kes pilti teeb ei oska kaamerat käsitleda või mingi teema on sellega alati.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Väga tore, et keegi ikka viitsib nõu anda :)
   Ma juba nii ootan sinna tulekut! Kujutan ette, et saan juba sinna sõiduga 32se mälukaardi pilte täis :D
   Aga teid võin ka pildistada. Saangi kogemust juurde :)

   Delete
 2. Mulle täitsa meeldib su kompositsioon ja ma arvan, et tegid head tööd. Ja su sõbranna on lihtsalt nii nii ilus.:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma väga tänan :)
   Sellist kaunist naist on lausa lust pildistada.
   Ütlen talle su ilusad sõnad edasi ka.

   Delete