Täpiline iludus

Tuesday, February 10, 2015

Tänases postituses eputan oma uue ilusa kleidiga. 
Nagu Te võib olla teate, siis käisin ma jaanuari lõpus oma armsa sõbranna pisikeses pulmas. Pisikeses mitte rahva arvu tõttu vaid hoopis, et pärast registreerimist oli meile paari tunnine vahuveinilaud. Suuremat pidu nemad ei teinud, kuid ilmselt saame suvel nende maakodus Saaremaal ikka kokku. 
Aga kuna pulm on pulm, siis midagi ilusat selga tuli ikka leida. Algselt plaanisin leiutada oma olemasolevast garderoobist midagi aga siis nägin hoopis Ülemiste keskuses seda imelist täpilist kleiti. 
Tegelikult nägin seda kleiti seal juba mõned kuud tagasi ühe poe aknal. Kuna aga hinda juures ei olnud, siis ma lähemalt uurima ei läinud ka. Nüüd sattusin täiesti juhuslikult sinna poodi uuesti ja märkasin seda kleiti jälle. Nägin seekord hinda ka ja olin üllatunud. Kui täishind oli u 78 eurot, siis nüüd oli hind vaid 24,99. 
Olgugi, et hind oli super hea, siis sel õhtul ma seda proovima ei läinud. Esiteks oli kiire ja teiseks ma natukene ikkagi veel kahtlesin, kas on ikka nii hädasti seda vaja. Siis tuli paar tööpäeva vahele ja kleit jäi hirmsasti kripeldama. Teate ju küll seda tunnet, et kui midagi ilusat leiad ja kohe ära ei osta, siis mõne aja pärast lähed ostad ikkagi ära.
Nii oligi, et pulmapäeva hommikul olin esimene klient poe ukse taga. Proovisin kiiresti kleiti selga ja otsus oligi tehtud.
Läksin selle kleidiga pulma!
Kleidiga kaasas olid ka pikad kunstpärlid aga mina neid ei kasuta, vähemalt selle kleidiga koos mitte. See kooslus on minu arust natukene liiga vanamemmelik. Kleit ise hoiab ilusti ümber puusade ja pepu, ning all ääres olev volang annabki selle erilise efekti. 
Kahjuks ei saanud ma pulma minnes ühtegi pilti teha, et näidata, kuidas kleit seljas istub. Aga kindlasti kannan seda mõnel üritusel veel ja siis püüan pilte ka teha.

PS! Poe nimi oli Meta ja asub Ülemiste keskuse II korrusel.    

You Might Also Like

0 kommentaari