Pino Shower Me!

Saturday, February 21, 2015

Mõni aeg tagasi tulid minu töökoha ilusalongi müügile ühed huvitavad tooted. 
Tegemist on Pino Shower Me! kreem-duśivahuga. Ma ei ole kunagi taolisestest pesuvahenditest kuulnud ja sellepärast olingi üsna uudishimulik.
Loomulikult läksin ma neid uudistama ja oma lemmikut valima.
Ning täna tutvustan oma valikut ka Teile.
Pino firma on pärit Saksamaalt ja nad valmistavad igasugu erinevaid spa tooteid. Üks neist ka siis see duśivaht. Toote pakendil on vahu kohta kirjutatud järgmist: Naturaalne pehmetoimeline nahahooldus. Suurepärane kogemus nii kehale kui vaimule läbi kõrgkvaliteediliste taimsete aroomide. Duśivaht niisutab ja elustab kogu keha ning jätab nahale märgatava värskuse. Naturaalse ph-ga duśivaht on eriti õrna ja pehme puhastava toimega, säilitab ja hoiab ära niiskusekadu naha kaudu. 
Saadaval on kaheksa erineva lõhnaga toodet ja pean mainima, et valikut teha oli üsna raske. Lõpuks valisin siiski välja kaks lemmikuimat, greibi ja granaatõuna lõhnaga ja üks lemmik jäi veel oma korda ootama. 
Ühest pudelist peaks jätkuma umbes 60ks kasutuseks ja pudeli hinnaks Kalev Spa ilusalongis on 10 eurot. Kasutanud ma neid veel ei ole, kuid kohe kui olen ära proovinud jagan oma muljeid ka Teiega.
Seniks aga ilusat õhtut! 

You Might Also Like

0 kommentaari