ILU / Blanx Med / Mitomo

Saturday, February 14, 2015

Kõigepealt vabandan, et eilne Kokteili Reede postitus tegemata jäi.
Veetsin päeva oma perega ja õhtul hilja koju jõudes läks postituse tegemine üldse meelest.
Tänase päeva aga veetsin oma kõige kallima sõbranna juures. Kuidas on võimalik, et elu on nii ebaaus ja teeb liiga just neile kõige kallimatele???

Aga mitte sellest ei tahtnud ma täna kirjutada. 
Täna tahtsin Teile hoopis näidata neid paari uut toodet, mis nädala alguses poest koju tõin. Nimelt käisin ma esmaspäeval ILU poes uut kulmuharja ostmas. Jaana teadis rääkida, et praegu on ILU sarja pintslitel soodushinnad. Kulmuharja hinnaks oli vaid 1 euro ja ostsin kohe kaks. Ühe varuks. Peale selle, et hind on hea, on ka hari ise ka super hea. Lisaks ostsin ma ka ühe lauvärvi pintsli, selle hinnaks oli 2.90. 
Taneli sooviks oli Blanx Med hambapasta, mida samal õhtul ka mina proovisin. Karbi avamisel üllatas, et tavalise tuubi asemel oli see hambapasta hoopis teistsuguses pakendis. Pudeli moodi pastatuubi peab lausa kahe käega hoidma, et pastat piisavalt kätte saada. Vähemalt esimesed korrad on nii. Nii, et ... jõudu peab olema :)
Jaanaga leti ees jutustades jäid veel silma need ägedad maskid, mis on pärit Jaapanist. Üks oli juba kodus küll olemas (aitäh Jaanale!) aga prooviks tõin ühe nendest veel koju kaasa. Seekord kuldse pakiga ja Mitomo oma. Vist on see tootja nimi. Peale proovimist, pean tunnistama, et väga mugav on sellist maski kasutada. Ei mingit mõkerdmist totsikute ja potsikutega. Lihtsalt avad pakendi ja paned niisutatud lehe oma näole. Pikemalt kirjutan sellest katsetamisest ilmselt juba lähipäevil. 
Lisaks pistis Jaana veel mu ostukotti igasugu erinevaid ja huvitavaid testreid. Lõhnast on see Roberto Cavalli Paradiso juba mulle uus lemmik saanud ja täna ilmselt katsetan ka selle L'oréali näoõli ära. Gucci meestelõhna tester läks ka Tanelil juba käiku, olgugi, et ta tavaliselt testreid ei armasta. Bourjois CC kreemi kiitis just alles ka Jaanika. See tähendab, et need testrid proovin ma lähipäeval kindlasti ära.  
Kõikidest proovimistest ja katsetamistest kirjutan kindlasti ka Teile.
Ehk saab keegi minu kiitustest või laitustest natukene abi :) 
Või olete äkki Teie mulle abiks?
Olete Te neist midagi proovinud?

You Might Also Like

2 kommentaari

 1. Palju pintsleid kulub alati ära. Mul hakkasid aasta aega vanad Aliexpressi pintslid karvu ajama ja tahan uut komplekti. Zoeval tulevad see kuu uued kulla ja roosikarva pintslid välja - http://bit.ly/1zgQ1W7. Oled veel ilusamaid pintsleid näinud? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Minu ebay pintslid hakkavad ka üksteise järel otsi andma. Ei ole need koopiad nii head midagi, kuid 2 eurone pintsel aastaks pole ju väga hull.
   Aga neid Zoeva omasid nillin ma ise ka. Sõbranna Jaana teadis õelda, et pakk tuleb 2-3 päevaga Eestisse, mis on ju eriti super! Ideaalis tahaks roosikarva Zoeva pintslite komplekti ja ühte Makeup Geek sarja Foundation Stippling Brushi ka. Ja Makeup Geek sarjalt tahaks hullult ka mõnda lauvärvi. Need on nii head ja normaalse hinnaga isegi.

   Delete