Garnier / Maybelline / Dove / Oreon / Sincero / IVR

Saturday, February 07, 2015

Täna teen juttu mõnest uuest tootest, mis on viimase kuu jooksul mulle kasutamiseks jõudnud.
Enamiku neist olen ise ostnud, kuid kaks asja sain töökaaslaselt jõulukingituseks :) Nimelt oli meil töökaaslastega oma osakonna nn jõulupidu alles jaanuaris. Igal aastal teeme me ka omavahel väikseid pakikesi. Minu pakis olidki seekord kaks kreemi. Dove Rich Nourishment Cream ja Oreon Daily Cream. Dove´i kohta olen varem palju head kuulnud, kuid Oreon on minu jaoks täiesti võõras nimi. Hetkel jäävad aga mõlemad kreemid oma aega ootama, sest päris mitu kehakreemi on juba kasutuses. 
Edasi aga juba need tooted, mis ma ise ostnud olen.
Garnier Micellar Cleansing Water all in 1 on Eestis olnud nüüdseks vist juba u kuu-kaks. Mina leidsin aga selle vee augustis Prahas käies ja armusin sellesse. Nii et kui Selveris olid Laadapäevad, siis loomulikult tõin selle hea hinnaga koju kaasa. Hinnaks siis oli 5 eurot. Veel soetasin Laadapäevade ajal selle palju reklaamitud Maybelline Lash Sensational ripsmetuśi. Arvasin, et kui tahan seda ära proovida, siis 10 eurot on täiesti piisav summa selle eest välja käia. 
Sincero Salon Effect Matt küünelaki leidsin ma Maximast. Ma ei ole kunagi ühtegi matti lakki proovinud ja kui see värv silma jäi, tahtsin seda kindlasti ära proovida. Hinnaks oli vist 2.50.   
IVR Smoothing Lip Contour Treatment lubab muuta huuled täidlasemaks ja tihkemaks, pehmeks ja siledamaks. Läksin reklaami ohvriks ja soetasin endale ka selle väikese pakikese. Mõned korrad olen küll seda juba kasutanud ka aga erilist muutust ma siis veel ei täheldanud. Eks proovin veel millalgi ja kui soovite, siis võin muljetest Teile ka kirjutada. 
Selline väike valik siis seekord.
Kas Teie olete mõnda neist kasutanud? Kuidas muljed jäänud on? 

You Might Also Like

2 kommentaari

  1. Ma ostsin endale ka hiljuti selle Garnier' mitsellaarvee. Varem polnud ühtegi mitsellaarvett kasutanud, seega võrdlusmaterjali pole, aga no silmameigi võtab küll paremini maha kui ükski teine silmameigieemaldaja, mida ma kasutanud olen. Teistega on alati ripsmejuurte lähedale mingi jama jäänud, see teeb kõik ilusti puhtaks ja ei pea hõõruma ka :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ma olen ka väga vaimustuses sellest tootest. Selle raha eest on ikka super hea toode :)

      Delete