Lemmikud presidendi vastuvõtult

Wednesday, February 25, 2015

Kes veel eile presidendi vastuvõttu vaatas?
Mina sain üle mitme aasta sel aastal rahulikult vastuvõttu jälgida. Seda enam, et olin kodus üksi ja mitte keegi mind ei seganud. 
Täna mõtlesin ka Teiega oma lemmikumaid daamide kleite jagada.
Piltidel kahjuks ei jäta need ehk nii ilusat muljet, kui tegelikkuses kindlasti olid aga minu silma jäid need kleidid juba kätlemistseremoonia ajal, kus oli kleidi ilu hästi näha. 

Tõeliselt kaunis nägi välja meie presidendi proua Evelin Ilves. Ja kas ainult mulle tundus, et sel aastal tundis ta ennast kuidagi hoopis vabamalt, kui eelmistel vastuvõttudel?
Teised lemmikud olid siis aga järgmised: 
 Ilusaid kleite oli sel aastal tõesti palju. Ja mis minule eriti silma jäi, oli see kui paljud just nooremad daamid olid valinud pigem lihtsama tegumoega kleidi. Minu arust on see eriti tore. 
Päris mitmed ämbrid olid ka sel aastal. Ma ei hakka siin rääkima muidugi selliste nn tavainimeste kleitidest (need on need vanemad prouad, kes esimest korda sinna kutsutud olid ja kel tõesti disainerkleidi jaoks võimalusi pole). See on igati mõistetav ja neid kommenteerida ei ole minu arust ilus. Pigem jäid need ämbrid silma mõne jõukama ärimehe proua seljas. Üks on hetkel kohe eriti eredalt meeles. Siia ma aga ämbreid ritta laduma ei hakka, pigem naudin neid iludusi, mis mulle meeldisid. 

PS! Ma ei pea ennast mingiks eriliseks moeteadlikuks inimeseks, et siin niimoodi oma arvamust jagan. Need siin on täiesti minu isiklik arvamus ja kui kellegile korda läheb, siis olen õnnelik :)

PPS! Kõik pildid on pärit Delfi.ee lehelt

You Might Also Like

2 kommentaari

 1. Heh, ülejäänud paarikesed hoiavad ühte.... Aga Evelin ja Toomas seisavad üksteisest pool meetrit eemal. Hea, et koos ikka kohale tulid sinna :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ega jah eelmised aastad on ikka selle pildi jaoks käest kinni hoitud.
   Aga minu arvates, sellised olukorrad näitavadki selgelt, et südant ei saa sundida, ükskõik mis ametit ka ei peeta. Tuleb oma töö ära teha ja kellegi eraelu ei puutu teistesse.

   Delete