Kokteili Reede: Apple and Cream

Friday, February 20, 2015

Ilusat õhtut kullakesed! 
Käes on jälle reede, mis tähendab järjekordset Kokteili Reede postitust. 
Täna tutvustan Teile ühte oma lemmik likööri, milleks on Bols Natural Yoghurt. See liköör on väga mõnusa maheda jogurti maitsega ja kui tavaliselt on liköörid väga magusad, siis see seda ei ole üldse. 
Tänane kokteil on maheda jogurti ja hapu õuna maitsega mõnus jook. 
Soovitan kasutada palju jääd, sest see teeb joogi külmaks ja nii on jook palju maitsvam. Veel annab jää sulades kokteilile natukene mahedust juurde, muidu võib jook mõnele liiga kange tunduda. 
 Retsept: 
4 cl Bols Natural Yoghurt liköör
4 cl Bols Sour Apple liköör
2 cl sidrunimahla
Kaunista õuna viiluga. 
Kõigepealt pane viski klaasi sugune klaas jääd täis ja sinna peale vala liköörid. Peale vala veel natukene värskelt pressitud sidruni mahla ja siis sega jook paar korda tõstvate liigutustega läbi. Tõstvate liigutustega sellepärast, et nii tõstad kangema alkoholi ülespoole ja see seguneb mittealkoholiga paremini läbi. Niisama keerutades alkohol ei segune, vaid liigub niisama ühest kohast teise.
Teine võimalus on seda kokteili valmistada hoopis sheikeris. Sheikeris raputamine segab vedelikud omavahel kiiremini ja paremini läbi ning välja valades tekib joogi peale selline mõnus vaht.
Kaunistada võiks seda jooki paari õhukese õunaviiluga.

Kui mõlemad liköörid olemas on, siis miks mitte proovida valmistada kokteili mõlemat moodi. Nii näed, mis vahe on erinevate valmistusviiside vahel ja nii avastada oma lemmik moodus.
Kui kellegi huvi on, siis SIIT leiad veel teisigi sama likööriga kokteile.
Loodan aga, et minu soovitus maitseb hästi ja soovin Teile ilusat nädalavahetust!

PS! Pilt Bols.com lehelt.

You Might Also Like

0 kommentaari