Mitomo The Natural Perfect Moisture Essence Sheet Mask

Sunday, February 15, 2015

Oh kus on pikk nimetus! 
Nagu ma eile lubasin, siis täna kirjutan natuke pikemalt sellest maskist, mis ma nädala algul ILU poest koju tõin. 
Sarnaseid maske on seal hetkel saadaval nelja erinevat sorti. Kõikide hinnaks on 1.90. Minu valikuks osutus see kuldne pakike, mis sisaldab kulda ja mesilasmürki.  Varsti proovin ära ka teise maski, selle mille Jaana mulle mõnda aega tagasi tõi.
Praegu aga sellest siin.
Pakend: Kuldne, väga efektne pakike, milles on üks näole asetatav mask.
Lõhn: Õrn ja kergelt magus. Ma ei ole eriti palju Jaapani kosmeetikaga kokku puutunud, kuid millegi pärast eeldasin, et sellel maskil on mingi tugev ja ebameeldiv aroom. Üllatusin positiivselt ja mulle väga meeldis see õrn aroom.
Konsistents: Mask on väga tugevalt niisutatud, kuid ei tilgu, kui pakist välja võtta. Nahale pannes külm ja väga hästi haakuv. Läbipaistvat geeljat toodet jääb natukene veel ka paki sisse, kuid selle saab sealt lihtsalt kätte, kui pakki näppude vahel kokku suruda.
Tulemus: Maski näol hoides ei ole mingit muud tunnet, kui märg ja jahe. Kuskilt ei kipita ega kisu. Väga mugav. Maski eemaldamisel jääb toodet natukene ka nahale, kuid see imendub kiirelt, kui nahka sõrmedega kergelt masseerida. Nahk jääb korraks ka õrnalt kleepuv, kuid see ei häiri. Nägu jääb kergelt kumav ja otsaesised kortsukesed oleks tõesti nagu vähemmärgatavad. Nahk tundub rohkem pingul olevat.
Lõppkokkuvõttes ostan mina neid maske kindlasti veel. Maskitaks lausa iga päev!
Esiteks väga mugav pakend. Hea kaasa võtta. Olen Youtube'ist palju kuulnud, et tüdrukud kasutavad neid maske lennukis reisimise ajal. Mina küll kuskil avalikus kohas sellist maskiga nägu näidata ei julgeks aga kodus oma kaitsvate seinte vahel kindlasti :)
Teiseks on tõesti ka tulemust märgata. Vähemalt mulle piisab, et uuesti kasutada. 
Mina soovitan küll proovida!

PS: Pärast 20 minutit minu nahal, jäi lehe sisse veel piisavalt toodet, et kasutasime sama lehte veel ka Taneli näol. Vahel ta ikka lubab endale igasugu asju näole toppida :) Eriti jutukas ta pärast ei olnud, kuid ilmselt meeldis, sest nõustus, et neid võiks teinekordki kasutada.

You Might Also Like

0 kommentaari