Jope Boohoo.com

Monday, January 19, 2015

             Detsembris hakkasin ma otsima omale sooja talvejopet. Igasugu õhemaid villaseid mantleid ja asju on mul küll aga kui tuleb korralik talveilm, siis hakkab nendega natukene külm. 
Hoidsin ammu juba silma peal igasugu allahindlustel ja nii jäigi lõpuks Boohoo.com lehel silma üks jope. Eriti meeldis mulle selle jope juures suur kapuuts koos eemaldatava karvaga. Kui ikka lund sajab ja tuiskab on hea ennast selle sisse ära peita :) 
Jope paistis olevat soe ja mugav. Täishind oli üle 70 euro, kuid õnneks oli allahindluste aeg ja kokkuvõttes sain jope 42 euroga, see sisaldas ka koju toomist. Tellisin ära ja jäin ootama. Arvasin, et u kaks nädalat läheb ju ikka aga juba nädala pärast oli kuller ukse taga ja mu pakk oligi käes. 
  Jope on täpselt selline nagu Boohoo piltidel ja täpselt selline nagu ma lootsin.
Tellima hakates ma natuke aega ikka mõtlesin ja arutasin ka, et mis suurust võtta. Kui muidu kannan ma 38 riideid, siis jope puhul tahtsin kindel olla, et alla mõni kampsun ka ikka mahuks. Kartsin, et 38 võib natuke väikseks jääda ja tagasi saatma ma seda nagunii ei hakka. Tihtipeale on tellides riiete suurused teised, mis meil. Läksin kindla peale välja ja tellisin 40 suuruse. Ise natukene peljates, et äkki ikka tuleb liiga suur. Õnneks aga on jope täpselt õige suurusega. Varrukate pikkus on õige ja ka õlgadest on paras. Sooja hoiab ka väga hästi. Olen enam kui rahul.  
Juba varsti näitan Teile selle jopega tehtud OOTD pilte ka. Vahepeal oli see mu igapäevane sooja hoidmise valik. Aga kuna praegu on temperatuur olnud nulli ringis, siis ei taha ennast ära hellitada. Ootan külmemaid ilmasid, et saaks oma sooja jopet jälle nautida.  

You Might Also Like

2 kommentaari

 1. Ah, see karv seal kapuutsi ääres on nii ilus. Ma olen mõelnud enda jopel see ära vahetada, kuidagi liiga luitunud näeb välja. Võiks isegi karusnaha õmmelda. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Õnneks on tänapäeva kunstkarvad piisavalt ilusad! Päris karva ma ei kannaks.
   Natuke kurvaks teeb see karusnaha kasvanduste teema. Ei tahaks igapäevaselt seda meeldetuletamist.

   Delete