Kingitused jõuludeks

Thursday, January 08, 2015

     See uus aasta on seni nii tegemiste tihe olnud, et ei olegi jõudnud oma vanast aastast jäänud postitusi Teieni tuua. Püüan nüüd kiirelt need mõned postitused ära kirjutada, et siis vana aastaga lõpuks ühele poole saada. 
Tänases postituses lähengi tagasi jõuludesse ja näitan, mis lahke jõuluvana mulle paki sisse pani. Vabandan väga kollaste piltide pärast. Tahtsin pildid kiirelt ära teha, sest kibelesin asju juba kasutama. Ma lihtsalt ei suutnud valget ilma ära oodata, et saaks ilusaid pilte teha. Jube on see hall ja pime aeg!!! 
Alustan nüüd aga kohe pihta ja räägin igast asjast paari sõnaga, mis see on ka.
Märkmik, mis on just ideaalne oma blogi asjade meeles pidamiseks ja ideede üles kirjutamiseks. 
Paar nädalat enne jõule imetlesin ema vannitoas kahte imelise lõhnaga kehakreemi. Ise kadedusest roheliseks minemas. Need nägid nii ilusad välja ja lõhnasid lihtsalt IMELISELT. Unustasin aga seekord ema käest uurida, kust need pärit on ja nii nad mul meelest läksidki.
Kedem on Iisraeli kosmeetika firma, millest mina isiklikult polnud varem kuulnud. Hiljem sain teada, et neid müüakse näiteks Rocca Al Mare kaubanduskeskuses koridori peal. Nüüd aga saan ma ise ka neid proovida ja olen väga ootusärevil. Minu pakis oli siis Mango Body Butter ja Lemongrass Salt Scrub. Kui õige aeg käes, siis jagan neist kindlasti oma muljeid ka.  
Nurme Seebi fänn olen ma juba kaua aega olnud ja seekord oli pakis ka kolm selle firma toodet. 
Lavendli näovesi on pärast jõule mu igapäevane kaaslane. Väga super asi, et päeva jooksul oma nägu värskendada. Lisaks oli veel pakis kaks seepi, Avocado Oil Shampoo Bar ja Goat's Milk Soap. Kumbagi ma veel proovinud ei ole aga kui proovin annan teada kuidas on. 
Veel oli mu pakis kaks kaelaehet ja juukseklamber. 
Üks imeliselt lõhnav küünal. 
Valgetest merekarpidest kaelaehe ja käevõru. Need kaks on lihtsalt super ilus komplekt. 
Selle väikse purgikese sees on üks kohutavalt haisev kreem. Aga muidu pidi aitama peavalude ja igast muude valude vastu. Ja kuna mul peavaludega probleeme on, siis kindlasti proovin ära.  
Veel sain midagi ka riidekappi. 
Oma ehete hoidmiseks sain ägeda elevantidega puidust karbi. Karbi hull nagu ma olen :)
Ja lõpetuseks sain ka oma unistatud Philipsi Sonicare DiamondClean hambaharja. 
Eriti minulik värv ja olen super õnnelik. 
 Pildilt on puudu veel üks raamat, milles on jagatud kokteilide retsepte. See on mul juba tööl, sest seal sirvin ma seda kõige parema meelega. 
Olen iga oma kingi üle super õnnelik! Ja suur suur aitäh mu armsale perele, et mulle sellised kingitused tegite! 

Nii, üks postitus on veel vanast aastast jäänud ja sellega püüan sellega selle nädala jooksul hakkama saada. Loodan, et Te ei pahanda, et ma siin nii vanade teemadega olen. Üritan võimalikult ruttu vanade teemadega ühele poole saada, et siis selle õige ja uue aastaga edasi minna :) 

You Might Also Like

2 kommentaari

 1. Samasuguse kaanega märkmiku kinkisin tütrele sünnipäevaks. Tal on muidugi see, millel on lukk ka, et saaks ikka kõige salajasemad mõtted kirja panna. :) Vau, see elektriline hambahari ja see karp - nii ilus komplelt ja roosa ka veel lisaks. Täiega sinulik. :)

  Head sedasamust! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Head seda samust sullegi kullake :)
   Hambahari on super hea ka. Ma nii ammu tahtsin taolist saada ja nüüd sain selle kõige parema :) Nii õnnelik.
   Ja märkmike hull olen ma ka. Poes vahin ikka kõiki variante aga pean ennast tagasi hoidma, kuna ma nagunii neid lõpuni täis ei kirjuta. Ja ei raatsi niisama kulutada ka.

   Delete