Whitening Booster Pen

Tuesday, January 20, 2015

                   Kes ei sooviks omale valgemaid hambaid? Mina küll soovin.
Sellepärast tellisingi eelmine aasta Whiteninglightning.com lehelt endale paar valgendavat geeli sisaldavat pliiatsit. Olin nii palju näinud youtube´ist kiitvaid videosid selle firma toodete kohta ja kui sattusin -50% allahindluse koodi otsa, siis just see saatuslikuks saigi.
Maksin komplekti eest u 23 eurot ja see sisaldas ka transporti. Eestisse tuli pakk natuke üle kahe nädala ja siis saabus tollist kiri, et pean neile kauba kohta arve saatma, et nad saaksid mult veel natuke raha juurde küsida. Minu jaoks on see hämmastav, sest tollimaksuta piiri ületasin vaid napi euroga. Ja juurde pidin maksma lausa 12 eurot! Ok, kuna juba tellitud sai, siis tõin paki ära.
Olen neid nüüd mõnda aega kasutanud ja täna jagan muljeid ka Teiega.

Pakend: Komplektis on kaks hõbedast pliiatsit. Välja näevad väga ilusad ja kvaliteetsed. Töötab sama süsteemiga, nagu paljud pliiatspeitekreemid (nt YSL Touche Eclat)
Lõhn: Geel ise on täiesti lõhnatu, kuid kui see kanda hammastele, siis reageerib kuidagi nii, et kogu suu hakkab väga tugevalt ja keemiliselt lõhnama. Nagu sooda või floori lõhnaga.
Konsistents: Läbipaistev geel, üsna paksu koostisega.
Kasutamine: Kasutamisjuhisel on öeldud järgmist:
*Kuivata hambad rätiku või salvrätiga. *Keerates pliiatsi alumist osa, tuleb geel pintslile. *Värvi õhuke kiht geeli soovitud hammastele. *Naerata suurelt u 60 sekundit, lastes geelil kinnituda. *Pese maha pärast mitmeid tunde. Pärast igat kasutamist pühi aplikaator puhtaks. Võib kaustada nii päeval kui öösel. Maksimaalsete tulemuste jaoks kasuta magama minnes 14 õhtut. 
Esimene kord pliiatsit kasutades pidin päris palju kordi pliiatsit kruttima, enne kui geeli hakkas välja tulema (tunduvalt rohkem, kui peitekreemidega harjunud olin).
 Hammastele kandes oli kohe aru saada, et geel hakkab regeerima. Hambavahed hakkasid kergelt vahutama (sinna oli ilmselt veel sülge jäänud). Samuti hakkasid geeliga kaetud hambad õrnalt valutama. Tundus, et õrnalt valutasid ka igemed ja geeliga kokku puutunud huuled. Õnneks kadus see tunne vähem kui 10 minutiga. Geel kuivas ilusti hammastele ära ja edasi sai juba täiesti normaalselt neelata ja rääkida.
 Hammastele kandmine ise ei olnud minu jaoks just kõige mugavam ja mõnusam protsess. Raske oli nii pikalt suud lahti hoida ja siis igale hambale ükshaaval geeli kanda. Seda enam, et geel tuli kanda kuivadele kikudele. Mina kippusin ikka neelatama ja nii pidin igat hammast iga kord salvrätiga spetsiaalselt kuivatama. Kõige ebamugavam oligi see toiming esimesel kasutuskorral. Järgmised korrad olin aga ilmselt rohkem harjunud ja osavam.
Tulemus: Esimene öö möödus rahulikult. Ei valutanud ükski hammas ja ka hommikul ei olnud kuskilt tundlik. Natukene oli veel geeli hammastel tunda, kuid pärast pesu oli kõik nagu tavaliselt. Loomulikult ei olnud ka kohe esimese paari korraga mingit heleduse vahet märgata.
Hiljem: Ka pärast u poole pliiatsi kasutamist ei ole ma erilist valgendavat efekti veel näinud. Tänu sellele olen ma juba vaimustuse kaotanud ja olen pliiatsi kõrvale heitnud. Võib olla on see tõesti liiga vara imet loota ja alla anda. Vahel õhtul ikka mõtlen, et peaks edasi proovima, sest kuidas ma asja nii palju raisku lasen. Aga ütlen ausalt, ma ei viitsi enam selle geeliga nii pikalt igal õhtul mõllata. Eks näis kas ma võtan asja uuesti käsile või mitte. Ja kui juhtubki, et näen veel mingit tulemust, siis kirjutan sellest kindlasti ka Teile.

You Might Also Like

0 kommentaari