Palcent Activ ripsmeseerum

Thursday, January 22, 2015

           Võib olla mäletate veel, et sain suve lõpus paki Aravon OÜ-lt. Paki sees olid Placent Activ sarja tooted, kaasa arvatud ripsmeseerum. Seda ripsmeseerumit olen ma nüüd juba septembri lõpust kasutanud vahelduva eduga üsna mitu kuud ja arvan, et on aeg oma muljeid jagada.

 Kõigepealt tunnistan, et ma ei ole just eriti järjepidev kasutaja olnud. Esimene nädal näiteks kasutasin üldse üle ühe õhtu, sest kippusin seerumi kandmist unustama. Vahepeal sain aga korraliku hoo sisse ja siis nägin üsna ruttu ka tulemusi.
     Kasutamist alustades olid mu enda ripsmed üsna kehvas olukorras. Olin mõned kuud varem loobunud ripsmepikendustest ja mu oma ripsmed ei tahtnud kuidagi taastuda. Nad olid õrnad/nõrgad, kippusid välja langema ja olid eriti heledad. Seerumit kasutama hakates oli esimese kahe nädala muutus pigem negatiivne. Vasakul silmal langes välja päris palju ripsmeid ja karvadesse tekkis auk. Õnneks oli auk üsna väike ning sain seda ripsmetusiga üsna kergelt varjata. Teisel silmal siis veel muutusi ei olnud. Juba nädalaga olid uued karvakesed kasvamas ja panin ka tähele, et ripsmed olid nagu tumedamaks läinud.
 Edasi kasutades toimus see karvakeste välja langemine ka paremal silmal. Ära kukkus siiski natukene vähem karvu ja auk oli ka väiksem, kui varem vasakul silmal. Ise oma targa peaga arvan, et välja kukkusidki need kõige nõrgemad karvad ja tegid nii ruumi uutele kasvamiseks.
 Juba pärast 1 kuud kasutamist tundus, et ripsmeid on rohkem. Nad olid tumedamad, kui tavaliselt ja oli näha, et uusi karvakesi on veel kasvamas. Nüüdsest hakkasin seerumit kasutama ka kulmudel.
Nädal hiljem hakkasin nägema muutusi kulmukarvade kasvus. Tihedust nagu veel polnud juurde tulnud, kuid tunduvalt rohkem oli tarvis kitkuda neid karvakesi, mis ümberringi juurde tulid. Ühel minu kulmul oli tunduvalt lühem "saba" ja olin sellega hädas olnud juba ammu. Kuidagi ei tahtnud sinna karvakesi juurde kasvada aga nüüd oli neid sinna natukene juurde tulnud küll. Hoidusingi nende kitkumisest ja lootsin, et ehk saangi nüüd oma kulmu korda.
 Novembri lõpus hakkas mul puhkus ja sain kõikidel kulmukarvadel rahulikult kasvada lasta. Ja juba viie päevaga oli neid juurde tulnud päris ohtralt, nii et oma kulmu "saba" sain selleks ajaks juba korda. Ka ripsmetes oli näha ikka veel juurde kasvavaid karvakesi.
Muutust näen eriti hästi siis, kui ripsmed on värvitud ja kõige rohkem juurdekasvu on tulnud juurde just välimistesse silmanurkadesse.
 Seerumi kasutamise kohta veel niipalju, et mida harvemini seda ripsmetele kanda, seda rohkem see kipitama ajab. Näiteks kui vahepeal unustan kasutada siis järgmine kord on täitsa valus. Õnneks küll vaid hetkeks ja teine õhtu on juba palju parem. See kipitus on tekkinud peale paari kuud kasutust, sest alustades ma seda ei tundnud üldse. 
 Praeguseks ei ole ma seda seerumit ikka veel lõpuni ära kasutanud, kuid kindlasti ma seda teen. Sest tulemust ju näen ja see on igati positiivne! Tegelikult lootsin ka enne ja pärast pilte kasutada, aga need pildid, mis ma enne kasutamist tegin on ikka nii kehvad, et neid ei ole mõtet jagada. Nii et peate lihtsalt mu sõnu uskuma :)

You Might Also Like

2 kommentaari

  1. Aga juukseasjad? Kas neid kasutasid ka?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Jah, neid kasutan küll. Aga alustasin nendega alles detsembris, nii et pean veel natuke ootama, et tulemusi näha. Kui lõpuni ära kasutan, siis kirjutan neist ka lähemalt :)

      Delete