Placent Activ

Monday, December 15, 2014

        Mõned kuud tagasi saatis Aravon´i vahva kollektiiv mulle proovimiseks nende juba päris populaarset hitt-toodete komplekti Placent Activ. 
Kuna paki saamise hetkel oli mul kasutuses teine sari ja tahtsin sellega enne ühele poole saada, siis jätsin Placent Activi sarja ootele. Nüüd siis lõpuks said eelmised tooted otsa ja saan sellest nädalast alates südame rahuga hakata PA katsetama. 
Miks on alati nii, et kui ootamas on midagi uut ja huvitavat, siis eelmised ei taha kuidagi lõppeda? Mulle tundub nii iga uue tootega. Hetkel on mul silmakreemiga täpselt sama asi. Ok, sama päris ei ole. Uus on küll sama kreem, kuid siiski suudan vanast (mis juba vähemalt kuu aega tagasi tundus otsakorral olevat) igal hommikul liiga palju toodet välja pigistada. 
Kas Teil on ka nii, et kui sügeled juba uut kasutama, siis nagu "kogemata" raiskad lõppevat rohkem? No minu puhul on see IGA KORD nii! See on üks eriti halb komme ja vahel püüan täitsa teadlikult ennast tagasi hoida. Kahjuks aga alati ei õnnestu. 
Eile õhtul tegin ära ka ENNE pildi, et siis hiljem teha PÄRAST pilt ja, et oleks hea võrrelda. Tavaliselt ei õnnestu mul sellised asjad eriti hästi, aga seekord võtsin asja paremini käsile.
             PA ripsmeseerumit hakkasin ma aga juba varakult kasutama ja varsti varsti saan selle kohta ka muljetada. Aga hoiatan ette: väga head ENNE pilti mul ei õnnestunud saada (olin jälle uut asja kasutama hakates liiga kärsitu ja leppisin kehva pildiga). Siis kui pildi tegemiseks parem idee minuni jõudis, olin juba pea kaks kuud seerumit kasutada jõudnud. Ehk siiski on vahet ka sellelt kehvalt pildilt märgata. Enne aga tuleb asi lõpuni kasutada ja ka PÄRAST pilt teha. Siis jagan kindlasti muljeid. 
Üks asi veel! Olen shampoonide ja palsamite kasutamisel üsna aeglane. Nii et vabalt umbes poole aasta pärast ehk on oodata mu muljeid nende toodete kohta :)  Aga selleks ajaks ehk ongi see Placent Activi uputus blogides möödas ja minu postitus siis tulebki värskendavalt :) 

You Might Also Like

2 kommentaari

 1. Ma kasutasin ka kunagi seda placent active...kui ma ei eksi siis need peaksid olema vaalaplatsenta vøi mingi sellise asjaga tooted..peaks panema juuksed kiiremini kasvama :)
  Ma siin møtlesin, et ma vist pole yhtegi asja løpuni kasutanud kui nii øelda..kreemid ma sokutan kellelegi åra kui ma avastan, et rohkem pole vaja- olen pehme kyll..ja kui shampoon ei sobi kasutab sepp selle åra, sest ta ei pane tåhele kas shampoon paneb juukseid langema vøi mitte...nagu mu eelmine køige kallim shampoon siin poes tegi(kohutav kui palju juuksekarvu igale poole tekkis jårsku )...nyyd sain kookosshampooni ja balsami, mis on våga head. ja keha pehmendamiseks kasutan kookosøli..sellega juhtub påris tihti nii, et keegi kasutab koogi tegemiseks åra :)
  On sul nii juhtunud, et nåopuhastusvahend, mis peaks punne våhendama, tekitab jårsku 10x rohkem neid juurde..haiglased asjad..mul yhega juhtus nii..ja see ei olnud mitte odav toode. vahest ikka need køige odavamad vene tooted on ikka køige paremad :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Need kookose asjad on tõesti head, onju?
   Aga et mõni puhastusvahend oleks punne tekitanud, seda õnneks pole ette tulnud. Pigem saan muud moodi aru, et toode ei sobi.
   Oehhh.... Sa võiks juba kodus olla! Nii palju oleks sinuga rääkida, Liisu :)

   Delete