GIGI Vitamin E Night & Lifting Cream

Friday, December 19, 2014

Täna kirjutan jälle ühest testrist, mille proovimise ma just lõpetasin.
Seekord on tegemist minu jaoks täiesti tundmatu firmaga. Ma isegi ei mäleta enam, kuidas see GIGI Vitamin E Night & Lifting Cream oma tee minuni jõudis, aga üks hetk ma ta sellest suurest kokku kogunenud testrite hunnikust välja tõmbasin. Otsustasingi selle ära proovida ja siin mu muljed nüüd siis on. 
Lõhn: Imehea õrn magus lõhn, mis mulle väga meeldis. Ainult juba lõhna pärast oleks tahtud kasutada :) 
Konsistents: Keskmise paksusega. Tegelikult eeldasin öökreemi kohta tunduvalt paksemat kreemi ja üllatusin positiivselt. Kreemi oli ka väga kerge nahale kanda, kuna jaotus laiali väga hästi. 
Tulemus: Kreem imendus sisse päris kiiresti. Nahk jäi küll üsna läikiv, kuid ei kleepunud üldse. Ei jäänud tunnet, et nii kui põse padjale panen, kandub kreem hoopis padjapüürile. 
  Testrit jätkus ka väga mitmeks korraks, kuna seda kulus korraga vähe. Seda väikest testrit kasutasin ma vist igal õhtul u 1,5 nädalat. 
Tunde hiljem: Hommikul oli nahk väga hästi niisutatud ja tihti ei tekkinudki seda tunnet, et peaksin päevakreemi juurde lisama. Kuigi pärast toonikut seda siiski ikkagi tegin. 
Kas ostaksin täissuuruses toote: Jah kindlasti! 
   Kuna olen kreemist vaimustuses, siis googeldasin seda firmat ja leidsin, et tegemist on Iisraeli firmaga, mis tegutsenud juba 1957st aastast. Eestis müüb seda sarja Dolores.ee e-pood ja seda konkreetset kreemi saab osta näiteks SIIT. Hinnaks on seal 38 eurot. Kui arvestada, et kreemi kulub korraga tõesti vähe, siis 50 ml eest ei olegi see hind nii meeletult kõrge. Ja loomulikult tasub arvestada ka kreemi headust :)
Kas Teie olete sellest firmast midagi kuulnud? 

You Might Also Like

0 kommentaari