Natuke jõulu teemat ka

Thursday, December 18, 2014

 Täna õhtul toon oma blogisse ka natukene jõulumeeleolu. 
Kuna jõulud on juba järgmine nädal, siis oli ka meil aeg oma kodu natukene pühade meeleollu viia. Kuna me oma kodus tavaliselt erilisi pidustusi ei pea, siis me ka sel aastal eriti palju dekoreerima ei hakanud. Tavaliselt olen mina 24ndal tööl ja Tanel saab selle päeva oma mõne sõbraga veeta. Juba 25ndal läheme me tavaliselt minu ema juurde maale (no mis nii väga maale, vaid 35 km kaugusele kodust) ja veedame seal oma traditsioonilise jõuluõhtu koos vanaema ja tüdrukutega. Sööme kõhud punni täis, jagame kingitusi ja veedame niisama koos aega. Ilmselt nagu enamus Eesti pered. 
Selline väike sneakpeek siis meie koju.
See tuletabki meelde, et ma ei olegi Teile meie uut elutoa mööblit näidanud. 
Kuna elame üürikorteris, siis varem me eriti palju mööbli vahetusele raha kulutada ei tahtnud. Ilmselt lootsime kiiresti ikkagi oma elamise leida ja seda siis oma maitse järgi kujundada. Kuna aga seda päris OMA veel tulemas ei ole, siis tegime päris suure ümberkorralduse esialgu elutoas. Mõned kuud tagasi tegimegi väikse reisi Ikeasse ja tagasi tulime imeilusa valge mööbliga. 
Hiljem leidsime Eestist ka selle õige diivanilaua ja nüüd on puudu vaid üks imeline laelamp. Päris mitu kandidaati on mul ka juba silma hakanud. Kui selle välja valinud oleme, siis võin huvi korral ka väikse ülevaate Teieni tuua.
Aga ok... See selleks... Praegu tuleb jõulud ja aastavahetus üle elada :)

You Might Also Like

0 kommentaari