Jõulud 2014

Wednesday, December 31, 2014

Täna, aasta viimasel päeval, jagan ma Teiega killukesi meie pere jõuluõhtust. 
Ei taha seda enam uude aastasse jätta, sellepärast selle postituse täna kiiruga valmis teengi. Lisaks mõnele pildile, tegime sel aastal ka väikse video pakkide avamisest. 
 Kuna pakke oli sel aastal väga palju, siis tegime eriti pika video pea kolmandiku võrra lühemaks. Kokku saime vahva loo, mida otsustasin ka Teiega jagada. Eriti kuna ma tavaliselt siin oma pere pilte ja tegemisi ei jaga.
                  
Lõppu veel ka üks peaaegu outfiti pilt. 
Rohkem ma oma jõuluõhtu outfiti ei jäädvustanud, nii et pean leppima selle hilisel ajal (pimedas) tehtud üleriietes outfiti pildiga.  
Ja ongi selleks aastaks kõik! 
Lähiajal teen veel korraks juttu jõuludest ja püüan Teieni tuua pildid neist asjadest, mis jõuluvana kingikotist minule välja tulid. Samuti plaanin võtta aasta 2014 kokku oma parimate OOTD piltidega. 
Nii, et natukene teen vanast aastast juttu veel. 
Uus aasta tuleb väga suurte muudatustega kogu meie peres. Natukene isegi kardan seda aastat, mis tulemas on. Aga kõik mis ei tapa teeb tugevaks :)
Veel tahan Teid tänada, et olete nii armsad ja üldse jälgite minu tegemisi selle blogi kaudu. Ilma Teieta oleksin vist ammu blogi pidamisest loobunud. Paar korda on seda loobumise mõtet juba käinud ka, kuid õnneks alati on jälle mõni tore kirjutaja või uus jälgija, tänu kellele olen uut indu juurde saanud. Kunagi alustasin küll seda blogi lihtsalt iseendale kirjutamisega, kuid nüüdseks on sellest saanud huvitav hobi, ilma milleta enam ei oskaks. Seda kõike tänu Teile mu armsad lugejad. Suured, suured tänud Teile!
Loodan, et Teil oli mõnus aasta ja et uus tuleb veel parem!!!

You Might Also Like

0 kommentaari