MITTE Jõulueri

Tuesday, December 16, 2014

          Kuna igalpool blogides on hetkel käimas suur jõulumõll (kingi ideed, soovi listid, jne) siis mina otsustasin hoopis teha sellise listi, kus panen kokku komplekti, mida ma hea meelega praegusel perioodil kanda tahaksin.
Nii kolasingi internetis natukene ringi ja tutvusin lisaks oma vanade lemmik internetipoodidele ka mõne uue ja huvitava poega. 
Üks neist on Fanatics.com, mis müüb Ameerikas väga populaarsete spordiliigade riideid ja fänni nänni. Neil on eriti äge mütside valik ja just sellepärast mu esimene valik sealt oligi.
Oma komplekti jaoks valisin ma nende lehelt, MLB hats, välja mütsi, millega ülejäänud outfit kokku panna. Mütsi juurde otsisin teistest poodidest ülejäänud esemed, mis minu arust oleks ideaalne koos kanda. Väga raske see ei olnud, kuna päris mitu asja on minu soovide nimekirjas juba mõnda aega. Ja kuna ma suveajal eriti palju mütse ei kanna, valisin ma oma tänase sporty chic outfiti jaoks välja sellise mütsi, mida oleks praegusel sügis-talvisel ajal hea pähe tõmmata. Ning kui arvestada mu hetke musta hullust, siis tumehall müts oleks just ideaalne :)
1. /  2.  / 3.  / 4.  / 5.  / 6.  / 7.

Everywhere in blogs is currently going on a major christmas madness (gift ideas, wish lists, etc.) Instead I decided to make a list, where I put together an outfit which I would like to wear during the current period.
So I wondered around in internet a little and found, in addition to my old favorite online stores, some new and interesting online stores.
One of them is Fanatics.com, internet store that sells Americas popular sports league clothing and fan merchandise. And they have some awesome hat collection.
So I chose a hat from their MLB hats  page and then started putting together rest of the outfit. It was not very difficult, as there were quite a number of things already on my wish list for quite some time. Since during the summer I don't wear many hats, I chose a hat what would be good at the autumn-winter time. And considering my current thing for black, dark gray hat will be just perfect :)

Ühtlasi on ka see mu esimene kollaaźi tegemise katsetus. Mulle hakkas see päris meeldima, nii et plaanin taolisi tulevikus veel teha :)
Kindlasti märkasite ka, et kirjutasin esimest korda inglisekeelse tõlke juurde. Katsetasin natukene oma keeleoskust ja võimalik, et tulevikus hakkangi kahes keeles kirjutama. Mis Teie arvate, kas saaksin hakkama?
Ja mis Te mu Sporty Chic komplektist arvate? On ju täitsa minulik?

You Might Also Like

0 kommentaari