Garnier Micellar Cleansing Water

Friday, December 05, 2014

        Augustis Prahas käies tõin sealt kaasa Garnier Micellar Cleansing Water puhastusvee. Sel ajal seda veel meie kaubanduses saada ei olnud, kuid tänaseks on Granier seda vett jaganud paljudele Eestis rohkem tuntavatele blogijatele. See tähendab aga seda, et kohe kohe on see mitsellaarvesi ka meie kaubandusesse jõudmas. Võimalik, et see juba on jõudnud ka, ma ei ole mõnda aega poodides ringi vaadanud. Minul aga seisis see siiamaani kapis ja ootas oma kasutusaega.
Nüüd on see aeg käes ja täna jagangi seda kõige esimest muljet Teilegi. 
Pakend: 400ml pudel on päris suur kodus kasutamiseks. Kuskile kaasa võtmiseks ilmselt liiga suur ja ebamugav. Kuid suur pudel tähendab ju ka palju head toodet. 
Lõhn: Täiesti lõhnatu. 
Kasutamine: Vesi võtab maha igasuguse meigi ilma probleemideta. Ka silmameigi ja ripsmetuśi. Ei vajanud ka tugevat nühkimist. 
Tulemus: Nahk tundub täiesti puhas. Ei kleepu kuskilt ja toodet ei jäänud nahale üldse tunda. Samuti ei jäänud nahk kuskilt kiskuma, ei vajanud hädasti niisutavat kreemi, nagu tavaliselt. 

Tundub, et olen leidnud uue lemmiku. Nüüd oleneb kõik hinnast, mis see toode meil siin maksma hakkab. Natukene googeldades leidsin Anttila lehelt hinnaks 7.95. Kui selline hind on ka tavapoodides, siis on see ju päris hea hind. Arvestades, et toodet saab korraga 400 ml. Minu eelmine lemmik oli 200 ml pudelis ja hind kippus jääma sinna 6 euro kanti. Vahel juhtus, et oli kuskil soodsam hind pakkuda, kuid ainult soodukaid jahtida oli ka suht raske. 
Nüüd jääb vaid üle uut head mitsellaarvett kasutada ja vaadata kauaks seda siis jätkub. 

You Might Also Like

0 kommentaari