BYS

Wednesday, November 26, 2014

       Viimaste kuude jooksul olen ma suutnud kokku osta eriti palju just kosmeetikat. Imestan ise ka, et selline tuhin peal on. Varem ostsin ma pigem riideid ja jalanõusi, kuid järsku on huvi nende vastu vähenenud. Praegu on mul huvi eriti just kosmeetika vastu. Enam ei vaata ma nii tihti internetis e-poode, kus on vaid riided ja jalanõud. Pigem uurin uusi kosmeetika brände üle maailma. Veel olen enda jaoks avastanud Youtube kanalid, kus räägitakse kosmeetikast ja näidatakse, kuidas endale meiki teha. Ehk püüan vist natukene õppida teiste nõuandeid kuulates :)
Nii olen ka endale kosmeetikat ostes hakanud katsetama selliseid tooteid, mida varem kasutanud ei olnud. Näiteks nagu põsepuna ja pintsliga silmale kantav lainer. 
Just need kaks leidsin ma Solarise keskuse toidupoest. Ma poleks uskunud, et just seal võib olla müügil BYS kosmeetikat aga ükskord tööstuskaupade osakonnas ringi vaadates just see firma silma jäi. Eks neid kohti on ju veel aga kõik sellised, kuhu peab spetsiaalselt minema. Minu igapäevaste ostude poed on vähe teised. 
Täna toongi Teieni need kaks BYS toodet, mis minu kosmeetika kotist varem puudusid. 
Ok, tegelikult üks põsepuna mul tõesti varasemast on, kuid see oli lihtsalt ühes silmavärvide paletis komplektis ja eraldi ma seda ostnud ei oleks. Kuigi on see täitsa ilusat värvi ja suvel ma seda isegi kasutasin, siis talviseks perioodiks on just see BYS toonis Candyfloss põsepuna ideaalne. 
Teine BYS toode, mis sealt kaasa tõin on Black Magic Eyeliner. Varasemast oli mul olemas ühe teise firma lainerpliiats, kuid see kahjuks ei ole nii hea, kui sooviksin. Nii proovingi hoopis pintsliga peale kantavat lainerit. 
Sellised jutud siis täna. 

You Might Also Like

2 kommentaari

 1. Ja, kui mõni turundusekspert veel kahtleb, kas läbi blogijate tasub ennast reklaamida, siis vastus on - jah. :D Mina ostsin selliseid tooteid, mille peale varem ei mõelnud ka, kui hakkasin blogisid lugema. Küll oli vaja seda aluskreemi ja siis silmade alla valguspeegeldavat ja mis toonis põsepuna jne jne. Aga tegelikult on mul hea meel, sest oskan nüüd palju paremini meiki teha.

  Mulle väga meeldib see põsepuna toon!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Just täpselt :)
   Ka mina poleks mõnda toodet ise iialgi ostnud, kui kuskilt blogidest häid kommentaare lugenud poleks.
   Eriti just supermarketis müüdavaid brände. Nüüd olen ise ka julgem katsetama ja hea meelega jagan oma muljeid teistelegi.

   Delete