Kalahari

Friday, November 14, 2014

Täna toon Teieni jälle ühe uue ilutoote, mis minu valdusesse on jõudnud. 
Kalahari Anti-Puffness Eye Serum'i sain ma oma töökoha ilusalongist. Olen seni väga fännanud Kalahari tooteid ja nii mõtlesingi proovida ka sama sarja silmaseerumit. Eriti meeldib mulle selle silmaseerumi pakend. Tegelikult on vist enamus Kalahari tooteid sellisesse puidust ümbrisesse pakitud. Väga armas oleks ju selline väike pakike kellegile kingituseks teha!
Kui nüüd päris ausalt öelda, siis sain mina seda seerumit kasutada vaid ühe korra. Pärast seda omastas mu kallis kaaslane selle lihtsalt ära. Talle sobib see ideaalselt ja ma ei raatsinud talt seda tagasi nõuda. Harva juhtub, kui ta leiab sellise ilutoote, mis talle sobib ja mida ta nõus kasutama ka on. Eks ma vahel salaja näppan talt seda seerumit ikka, kuid pikemat arvustust ilmselt tulevikus kirjutada ei oska. Kui aga kellelgi siiski huvi on, siis võin Tema sõnu edastada ikka :)

You Might Also Like

4 kommentaari

 1. Pakend on tõesti väga kena, kuuse alla sobiks ideaalselt! :)

  ReplyDelete
 2. Mulle meeldib ka selline omapärane tootekujundus. Kust Kalahari kohta veel infot saaks, ma netist ei suutnud midagi leida? Kirjuta kindlasti kunagi, kuidas mõjus ka! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kahjuks meie keelset lehte tõesti ei leia, kuid muidu on neil koduleht täitsa olemas https://kalaharilifestyle.com
   Kes selle sarja tooteid meile Eestisse toob, seda ma tõesti ei tea, kuid Kalev Spa Hotelli ilusalongis on need tooted müügil olnud juba mõnda aega. Kui huvi on, siis sealt saab infot ikka.
   Mõju kohta uurin siis kasutaja käest järgi, sest seda kasutab nüüd üldse mu kallis teine pool.

   Delete