Catrice / Essence

Tuesday, November 25, 2014

Oktoobri viimastel nädalatel pakkus Selver Ilupäevade raames väga hea hinnaga ilutooteid. Lisaks soodsa hinnaga juuksehooldus- ja pesemisvahendite, tuli Selveritesse sel ajal müügile ka mitu uut väga hea hinnaga kosmeetika brändi. Loomulikult käisin asja lähemalt uurimas ja tõin mõne asja koju kaasa ka. Ilupäevade lõppedes jäid õnneks neil hinnad sama heaks ja neid saab erinevatest Selveritest siiani osta. 
Täna näitangi Teile, mis ma endaga aja jooksul koju kaasa tassinud olen. 

Essence lauvärvide valik on päris lai ja õnneks on riiulite küljes ka testrid olemas. Muidu oleksin vist palju rohkem neid kokku ostnud. Piirdusin vaid ühega ja sellegagi ei ole ma 100% rahul. Proovisin päris mitut testrit ja lõpuks pidin ikkagi leppima asjaoluga, et need lauvärvid näevad küll väga ilusad välja, kuid kahjuks puudub neil see eriline pigment. Ka sellel Metal Glam lauvärvil, toonis 19 Sparkling Orchids, ei ole just eriti tugev pigment, kuid mulle kohutavalt meeldis see sätendav lilla. Mis siis, et silmale jääb värv tunduvalt heledam. 
Ülejäänud asjad on brändilt Catrice. Neid olen ma kokku ostnud juba mitu korda. Esimene kord, kui alles selle firma avastasin, ostsin ma Järve Selverist Sun Glow Matt Bronzing Powder'i toonis 030 Medium Bronze ja lauvärvi Velvet Matt toonis 020 Pink-Up Girls. Ka sellel firmal olid ilusti testrid olemas ja nii ma saingi proovida veel teisigi tooteid. Leidsin sealt veel mõne lemmiku, mis seal poes kahjuks juba otsas olid. Juba samal õhtul sõitsin läbi veel ühest teisest Selverist otsides mulle väga meeldima hakanud lauvärvi ja huulepulka, kuid kahjuks tulutult. Lõpuks koju jõudes uurisin kodulehelt välja, millistes poodides selle firma kosmeetikat müüakse ja jätsin plaani mõneks teiseks päevaks.
Järgmisel korral ostsin Pirita Selverist ära super ilusa värviga huulepulga Ultimate Colour toonis 140 Pinker-Bell. Seegi oli seal viimane ja vihjeks võin öelda, et ainuke koht, kus seda veel näinud olen, oli Peetri Selver. Jah, olen kõik Catrice sarja kosmeetikat müüvad Tallinna Selverid läbi sõitnud. Nimelt otsin veel ühte lauvärvi, mis oli lihtsalt super ilus. Seni aga seda leidnud ei ole ja sellest on mul ülimalt kahju. 
   Torupilli Selverist tõin koju Prime and Fine Anti-Red Base kreemi ja veel ühe Velvet Matt lauvärvi, seekord toonis 050 Welcome To Greysland. 
Kõige viimane ost oli alles hiljuti ja selleks oli Camouflage Cream peitekreem toonis 010 Ivory.
Alles hiljuti küsis üks mu armas lugeja näha ka toodete swatche ja selle postitusega alustangi nende tegemist. Väga harjumatu on oma kätt pildistada nii, et ka toote õige võlu välja paistaks. Pean natuke ilmselt veel harjutama. 
Tänased kolm lauvärvi ja huulepulk on aga siin :)
Kahjuks ma enam ei mäleta kõikide toodete täpseid hindasid, kuid iga toode oli alla 5 euro. 
Miks mitte vahel katsetada ka odavamaid supermarketi brände? Võib juhtuda, et ka sealt võib mõne päris hea toote leida.
Või mis Teie arvate?  

You Might Also Like

0 kommentaari