Tühjad #4 ja natuke vanaks läinud kraami

Monday, November 03, 2014

Täna toon Teieni järjekorras neljanda tühjaks saanud topsikute postituse. 
Tegelikult oleksin pidanud seda juba varem tegema, sest praeguseks on neid topse liiga palju kokku kogunenud ja nüüd on neid kõiki tagantjärele meenutada ka tunduvalt raskem.  
Lisaks otsa saanud toodetele kirjutan ka mõnest sellisest tootest, mis on juba oma aja ära elanud ja kasutamiseks liiga vana. 
Hakkan siis pihta, sest asju on palju. 
Alustan puhastusvahenditest ja ühest maskist.
Ma olen üsna suur niiskete salvrätikute kasutaja. Olen vist igas tühjaks saanud asjade postituses mõnest sordist kirjutanud ja nii ei erine ka seegi kord. Nivea Aqua Effect õrnad näopuhastusrätikud kuivale ja tundlikule nahale olid minu suvised laiskuse perioodi valik. Olen ka varem Teile maininud, et vahel tuleb mul selline lohakus peale, et ei viitsi õhtul muud moodi nägu puhastada, kui et ruttu salvrätiga üle ja valmis. Samuti meeldib mul neid reisidel kaasa võtta, nii on vähem topsikuid vedada.
Selle Nivea paki ostsin ma Selverist, kui nende hind oli 4 eurot. Aegajalt on need ikka veel sellise hinnaga saadaval. Ja pean tunnistama, et jäin täitsa rahule. Salvrätt oli päris korralikult niisutatud, nii et suutis puhastada ka ripsmetuśśi silmadelt. Lisaks oli päris meeldiva lõhnaga. Nahk ei jäänud pärast kasutamist kuivama ega ka kleepuma, kuid niisutavaid kreeme kasutan ma lisaks nagunii.
Neid näopuhastusrätikuid kasutan kindlasti ka tulevikus.
Lirene 3in1 Micellar Solution näopuhasusvees ma natukene pettusin. Lisaks kõigele muule lubas see eemaldada ka meigi. Sellega see aga minu naha puhul hakkama ei saanud. Lõpuks kasutasin ma seda tooniku asemel hommikuti nägu värskendades, kuid ka siis jättis see näo natukene kleepuvaks. Kuid üks väga hea omadus sellel ka oli. Nimelt lõhnas see vesi meeletult hästi.
L'oréal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution puhastusveest olen ma juba liiga palju kirjutanud ja selle tootega olen ma siiani ülimalt rahul. Nii ongi neid selleks korraks kogunenud jälle kaks.
Garnier Essentials Calming Eye Make-Up Remover oli kahjuks liiga väike ja sai jube ruttu otsa. Toode tegi oma lubatud töö ilusti ära ja peale selle sobis ideaalselt ka kogu näo puhastamiseks. Lõpuks kasutasingi seda lisaks silmade puhastamisel ka tooniku asemel. Ilmselt sellepärast seda minu jaoks liiga vähe oligi. Kasutaksin hea meelega teinekordki.
Lush Catastrophe Cosmetic värske näomask oli selle eest liiga suures topsis.
Pikemat juttu sellest maskist tegin ma SIIN. Nüüd siis lõpuks ongi aeg selle maskiga hüvasti jätta ja pool halvaks läinud toodet prügikasti visata. Kahju natukene. 
Järgmised näole kantavad tooted:
L'oral Skin Perfection Correcting Day Moisturiser oli super hea niisutav näokreem. Eriti muidugi suvel, kui nahk ei vajanud väga rasuseid kreeme. Lisaks kreemi headusele, meeldis mulle väga ka selle lõhn ja loomulikult ka roosa disain. PS! Ka kreem ise oli õrnalt roosa. Ja mulle roosa värv teadupärast meeldib :)
The Balm Balm Shelter Tinted Moisturizer meeldis mulle nii väga, et enne kui esimene tuub otsa sai, tõin ma koju juba uue. Väga suur pluss on ka see, et kreemis on SPF 18, mis on minu näonahale hädavajalik. Katvus on mõnusalt kerge, nii et ideaalne toode suvel või ka neile, kes ei vaja paksu katvat kihti. Soovitan väga.  
Guinot Eye-Lifting Smoothing Eye Care Cream'i kohta ei oska ma eriti midagi kirjutada. Tegelikult ei oska ma silmakreemide kohta üldse midagi kirjutada. Loomulikult mulle meeldib neid kasutada aga nende headust ma kahjuks hinnata ei oska. Nimelt ei näe ma tulemusi. Või ei oska ma neid näha. Näiteks Tanel saab juba paarist kasutuskorrast aru, kas kreem töötab või mitte. Kui mõni kreem vähem meeldiks, siis seda ma küll oskaks põhjendada, aga kiita ma neid ei oska. 
Jah see kreem niisutas normaalselt silmaaluseid ja midagi halba mul ka öelda pole. Ilmselt siis töötas piisavalt hästi :)
Järgmine Garnier'i toode oli mõni aeg tagasi turule uue kujundusega tulnud Néo Invisible Dry-Cream deodorant. Minu valikuks osutus Fresh Blossom ja jäin selle lõhnaga väga rahule. Deodorant ise oli küll mõnus kreemine, kuid kahjuks jättis tumedamatele riietele jälgi. Veel üks miinus oli see, et uue disainiga tuubist ei saa kogu toodet kätte ja nii läheb ka osa tootest raisku. Lisaks ei ole see just kõige odavama hinnaga, kui võrrelda deodorandi mahtu. Aga lõhnas see ikkagi meeletult hästi ja vahel oli seda tunda ka päeva jooksul. 
The Body Shop White Musk Libertine eau de toilette by Leona Lewis oli üks lõhn, mille ostsin nii, et ma seda ise nuusutanud ei olnudki. Veider.. Eksju! Olin täielik reklaami ohver ja mulle väga meeldis mõte, et seda väikest pudelit on nii mugav käekotis kaasas kanda. Lõhn ise ei olnud just suurem asi hea aga lõpuks ma selle siiski ära kasutasin. Rohkem just sellise igapäevase ja tööl olemise lõhnana. Edaspidi ikka nuusutan ka mida kokku ostan! Luban!
Escada Magnetism eau de parfum'i sain ma eelmine aasta sünnipäeva kingituseks. Kuna mu ema tahtis mulle hirmsasti mõnda lõhna kinkida, siis uuris ta enne, mis firma lõhnad mulle meeldivad. Nii ma siis ütlesingi, et hetke lemmik oli Escada Especially. Tema aga lõhna ostma hakates arvas, et see ikka liiga magus minu jaoks ja ilmselt ma lõhna nimega eksisin. Nii valis ta hoopis oma arvates parema lõhna välja ja nii ma siis selle Magnetismi endale saingi. Vahelduva eduga ma selle siiski ära kasutasin, kuigi ise poleks ma seda küll valinud. Sellegi poolest olen ma kingituse eest tänulik ja arvan, et mõte on kõige olulisem. 
Maybelline The One By One Volum Express ripsmetuśś on mu sahtlis seisnud vist juba aastaid. Igal juhul ma isegi ei mäleta millal ma selle ostnud oleks. Õnneks ei ole mul juba kaua aega pähegi tulnud, et seda ripsmetuśśi kasutada, see lihtsalt seisis seal. Lõpuks tegin ühe tühjenduse ära ja nii ma selle ka sealt välja viskasin. Lisaks ühe väga väga vana Oriflame Visons peitepulga, kaks mingi suvalise firma särapliiatseid ja Carlo Di Roma Easy Eye-Shadow pliiatsi. 
Ja viimane otsa saanud asi ka. Selleks on L'oréal'i silmapliiats. Ma kahjuks ei mäleta mis sarjast see pliiats oli, kuid mulle väga meeldis see toon, black grey. Veel meeldis mulle see, et pliiatsi teine ots oli hajutamiseks.  
Selline pikk postitus siis järjekordsetest otsa saanud asjadest. 
Kas Teie olete mõnda neist asjadest kasutanud ja mis mulje Teil jäänud on? 

You Might Also Like

0 kommentaari