Sleek iluõhtu Restoranis Diip

Tuesday, November 11, 2014

Tänase õhtupooliku veetsin ma restoranis Diip.
Nimelt õnnestus mul osa võtta Malluka vahvast Iluõhtust Sleek meigitoodetega. 
Iluõhtul näitas meikar Maret Ubaleht meile, kuidas teha suitsusilma, saime maitsta suurepäraseid suupisteid ja kõrvale natuke ka veini juua. No peale niisama jutustamise muidugi :)
Varem ei ole ma Sleek kosmeetikaga kokku puutunud, kuid silma on need mustad ja matid paletid jäänud küll. Suuresti oli see ka põhjus, miks ma sellest üritusest osa võtta soovisin.  
 Lauale oli meile tutvumiseks välja pandud päris suur osa erinevaid kosmeetikatooteid. Kõike saime katsuda ja nii enda kui ka paarilise peal proovida. 
 Esialgu näitas meikar Malluka ühe silma peal, kuidas teha lihtsamat sorti suitsusilma. Siis juba saime meie oma paarilise peal ise asja järgi proovida. Jällegi ühe silma peal, teise pidime ise endale järgi tegema. Minu paarilise esimene valik oli roosakad toonid, kuid sellest sai lõpuks siiski väga tugev suitsusilm koos musta värviga. Ei.... mina ei sundinud neid värve talle peale, vaid hoopis meikar andis sellise soovituse. 
Teisele inimesele on ikka väga väga raske hakata värvi näkku panema. Kuidas küll meikarid sellega hakkama saavad :)
Ega meil mingeid pintsleid ja asju polnud. Meigi tegemiseks olid vaid paleti komplektis olev kahe otsaga aplikaator ja vatipulgad. Aga lõpuks sain talle ikkagi silma pähe joonistatud ja mina ise olin väga rahul. Oskaks endale ka sellist teha, oleksin väga häppi. Kahjuks oli mu saavutust suht raske pildile jäädvustada aga ehk mingi aimduse ikkagi saate :)
Pärast meigi tegemist jutustati veel niisama....
 ..... ja prooviti veel huulevärve ka. Nagu näiteks Mariann siin teeb.
Mina leidsin omale aga juba uue tulevase huulevärvi. See Sleek'i True Colour Lipstick Matte Mystic on lihtsalt suurepärane matt huulevärv ja värv on just ideaalne sügiseks. 
Lõpetuseks saime veel pisikese kingituse ka, et kodus oleks millega ikka harjutada :)
Minu kotis oli Sleek i-Divine Au Naturel palett ja olen sellega super rahul. Oleksin ka ise just selle paleti valinud, kui valimise võimalus oleks olnud. Nii, et suured tänud! 
 Suured tänud Mallukale sellise toreda õhtu eest ja loomulikult tänud ka Levelzone.ee'le, kes meile Sleek'i tooteid tutvustas. Osta saab Sleek'i kosmeetikat just Levezone.ee lehe kaudu ja hinnadki on seal täiesti mõistlikud.  

You Might Also Like

4 kommentaari

 1. Mul on ka au naturel palett, olen sellega ülirahul! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh kui tore. Ilmselt siis püsivad värvid hästi peal ka? Ma ei ole veel proovinud :)

   Delete
 2. Ma just vaatasin Grete videot ja ta tegi endale silmavärvi selle palettiga. Väga ilus ja loomulik. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh jah, oskaks ma ka sellist laineri joont teha :)

   Delete