Pettumust Valmistanud Tooted

Saturday, November 15, 2014


Tere ilusat laupäeva mu armsad lugejad!
Täna kirjutan ma mõnest sellisest tootest, mis on minule väheke pettumust valmistanud.
Tavaliselt, kui ma mõnes tootes pettun, siis kasutan ma selle siiski lõpuni ära või leian mingi muu kasutuse sellele. Eriline asjade ära viskaja ma ei ole. Lihtsalt siis ma uut enam ei osta ja püüan kehvast kogemusest õppida. Kui mõni toode aga kuidagi nähatavat kahju teeb, siis lendab see küll kohe prügikasti ära. 
Kahjuks on mu teele sattunud ka mõned sellised tooted, mida isegi lõpuni kasutada ei taha. Õnneks siiski suhteliselt vähe, eriti kui arvestada seda, et mulle meeldib erinevaid tooteid katsetada.
Lumene Vitamin C BB Serum peaks naha jätma siidiselt pehmeks ning nähtavalt ilusamaks ja heledamaks. Lisaks lubab hoida ka naha matina. Seerumit pidi näole kandma enne päeva- ja öökreemi.  Mina pettusin selles tootes aga just sellepärast, et see jättis nahale jälgi. Ta nagu ei imendunud korralikult naha sisse ja kui hakkasin peale kandma vastavalt siis päeva- või öökreemi, siis seerumi laigud kogunesid kokku valgetesse tükkidesse. Ma loodan, et saate aru mida ma silmas pean. Kui tavaliselt ma kasutan kreeme ja seerumeid erinevate firmade ja sarjade omi koos, siis andsin ma sellele tootele veel ühe võimaluse. Proovisin seerumit kasutada koos sama sarja päevakreemiga. Ikka sama jama. Lisaks hakkas seerum ka veel nahal rullima. No ja kuhu ma niimoodi lähen, et kreemid/seerumid nahal valgeteks laikudeks kogunenud. Isegi päeva jooksul ei imendunud need naha sisse ära. Kuigi mulle väga meeldib selle seerumi pakend, see et ta pumbaga on. Tavaliselt on kreemid siiski sellised "näpud kreemipurki ja siis näkku" potsikud, kuid seda saab ilusti pumbaga õige koguse kätte. Sellest hoolimata ma ei taha ringi käia laigulise näoga! 

Undress Your Skin Flawless Skin Primer'i tellisin ma kunagi Make Up Academy kodulehelt, koos paljude teiste selle firma toodetega. Kui pakk minuni jõudis, oli selle primeri pudelike katki. Kokkuhoidlik tüdruk nagu ma olen, villisin alles jäänud toote teise pudelisse ümber ja proovisin asja ikkagi kasutada. Üsna ruttu jäi see minust aga siiski seisma, sest ma ei mõistnud selle headust. Minu jaoks oli see kõige esimene primer, mida ma proovinud olin ja võimalik, et ma lihtsalt ei osanud selle headust näha. Proovisin siis aja möödudes uuesti ja ikkagi. Ei midagi. Ei tööta see nii hästi, kui mõni teine mida olen proovinud ja niisama ma seda enam näkku määrima ei hakka. Ka teine primer on tellitud sel samal korra MUA lehelt. Professional Eyes Primer on mõeldud silmadele, et lauvärv kauem ja paremini peal püsiks. No mina ei tea, kas on asi minu silmades/laugudes aga minul läks see primer ise juba vagusesse rääkimata siis kui lauvärv peal oli. Proovisin küll, et lasen primeril laugudel kuivada jne aga ikkagi. Paar korda pilgutan silmi ja juba on osa tootest kogunenud vagudesse. Ilma selleta püsis ka paremini, nii et kõik. Enam ei taha!
Bourjois tooted on minu jaoks täielik hämming. Aegajalt tehakse ikka selle firma toodetele 40 %lisi sooduspakkumisi ja nii ma siis huvi pärast neid proovima hakkasingi. Kohe esimesel korral ostsin sealt päris päris mitu toodet. Mäletan kindlasti kahte lauvärvi, põsepuna, huulevärvi ja pintslit. Võimalik, et ostsin sel korral veel midagi aga hetkel ei tule meelde. Kui üks neist ostetud lauvärvidest on mu tihedamalt kasutatav lauvärv, siis teine jällegi on täielik pettumus. Intense Extrait 04 on tumelilla värv, millel puudub absoluutselt igasugune pigment. Näpuga üle värvi tõmmates jääb sõrmele küll päris tugev värv, kuid silmadele kandes hajub see kuskile nii ära, et ei saa arugi. Hämmastav kui erinevad saavad olla ühe firma lauvärvid. 

Teinegi pettumust valmistanud Bourjois toode on põsepuna toonis Bonne Mine Healthy Mix 41. Ma ei ole kunagi eriline põsepunade kasutaja olnud, kuid tahtsin neile siiski võimaluse anda. Ja pettusin ikka kohe täiega. Jällegi puudub sellel igasugune pigment, nagu mingit läbipaistvat puudrit paneks näo peale. Kuhu see kaob? Ma ei saa aru! Sõrmele ju jääb, kui näpuga ligi minna! 
Viimase asja kohta mõtlesin pikalt. Kas lisada see siia postitusse või tühjaks saanud/vanaks läinud asjade sekka. Otsustasin siiski selle postituse kasuks ja kohe kirjutan miks. Kunagi väga väga ammu aega tagasi (kui ise tegelesin nende toodete müümisega) kasutasin Oriflame kosmeetikat igapäevaselt.  Sel ajal kogunes mu kogusse väga palju ka selliseid tooteid, mida ma kas kasutada ei osanud või kasutasin väga valesti. Ja see Oriflame Visions silmapliiats toonis Purple Passion oli üks nendest, mida ma kasutasin ikka väga valesti. Nimelt tõmbasin ma selle tumelilla silmapliiatsiga üle kogu oma ripsmepiiri, nii alt kui ülevalt. Ei mingit hajutamist ega lauvärvi. Selline silmameik ei saanud ju olla ilus! Rääkimata veel sellest, mis tunne mu silmadel olla võis, sest see pliiats on väga tugeva koostisega ja et natukenegi värvi sealt välja saada, pidin ikka tugevasti nahka kraapima. Mu vaesed silmad! Ja just sellepärast ma selle pliiatsi ka siia postitusse lisangi, tema väga kõva süsi pärast. Vanaks on see nüüdseks ka kindlasti juba läinud, nii et aeg oleks see juba minema visata nagunii. 
Vot sellised jutud siis täna. 
Rõhutan veel kord, et need on ainult minu arvamused/kogemused ning võimalik, et mõnele teisele sobib mõni neist toodetest ideaalselt. Sel juhul võiksid ka mulle oma kogemusest teada anda. Äkki kasutasin ma mõnda neist väga valesti ja sellepärast pettusin! 
Nüüd aga lippan ....  Musid- kallid-paid!


You Might Also Like

2 kommentaari

 1. Mul ka see Bourjois põsepuna. Täis mõtetus, mingit tooni peale ei hakka. Ma ei saa aru, miks ma teda üldse alles hoian :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. On onju! Täielik mõtetus asi!
   Ma ka imestan, et mul see kapis veel alles oli!

   Delete